Sorunlu Ayaklar İçin Özel Ayakkabı Siparişi

Sorunlu Ayaklar İçin Özel Ayakkabı Siparişi

Ayağınızda kemik, tarak, nasır gibi sorunlar varsa ve bu sorunlardan dolayı ayağınıza uygun ayakkabı bulamıyorsanız artık dert etmeyin. Kişiye özel ayakkabı siparişi alanında özel hizmet veren Asil Kundura, ayağınızda bulunan kemik ve tarak gibi problemlerden dolayı ayakkabı bulamayanlar için özel ayakkabı siparişi hizmeti ile dilediğiniz ayakkabıyı ayağımıza özel olarak yapıyor. Bunun için yapmanız gereken yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayağınızın fotoğrafını Üstten ve yandan çekerek bize WhatsApp ile göndermeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin ve dünyanın birçok sayılı noktasına özel ayakkabı hizmeti sağlayan firmamız sayesinde dilediğiniz ayakkabı modelini ayağınıza özel olarak yapıyoruz. 

 

Sorunlu Ayaklar İçin Ayakkabı Siparişi

Sorunlu Ayaklar İçin Ayakkabı Siparişi

 

Örneğin herhangi bir AVM’de veya bir internet sitesinde gördüğünüz ve beğendiğiniz bir ayakkabı modelini fotoğrafını çekip bize WhatsApp ile gönderirseniz o ayakkabıyı size özel olarak yaparız. “Ayağımda problem var veya ayağımda nasır, kemik veya tarak gibi bir problemden dolayı istediğim ayakkabıyı ayağıma uygun şekilde giyemiyorum ne yapmam lazım” şeklinde düşünen müşterilerimiz için ayaklarının sorunu olan kısmına bize belirtmeleri durumunda ayak yapılarına uygun şekilde ayakkabılarını özel olarak hazırlıyoruz.

 

Sorunlu Ayaklar İçin Ayakkabı Modelleri

 

Sorunlu ayağınız için ayakkabı bulamıyorsanız beğendiğiniz ayakkabı modelleri ayağınıza uygun şekilde özel olarak yaptırabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımızdan gönderirseniz, doğrudan ayak yapınıza uygun şekilde ayakkabınızı hazırlar ayağınızın rahat etmesini sağlarız.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi