Sonbahara Özel Yeni Chelsea Erkek Bot Siparişi

Sonbahara Özel Yeni Chelsea Erkek Bot Siparişi

El yapımı erkek bot modellerimiz ile yandan lastikli ve chelsea denilen modeller siz ayakkabı severler müşterilerimize büyük ilgisini görmekte olan özel modellerimizdendir. Kullanım olarak çok rahat ve konfor olan bu özel modeller, özellik ile süet ve nubuk deri seçenekleri ile birbirinden şık ve renk seçenekleri ile dış görünümünüzde bir tarz görünüm katmaktadır. Kışlık elbiseleriniz ile uzun paltolarınızın altına harika bir kombin elde edebileceğiniz bot modellerimiz sizin için önem ile tasarlamaktayız.

Özel Tasarım Erkek Bot Modelleri

Erkeklere Özel El Yapımı Bot Üretimi

Sadece sizde olan sıra dışı görünüm ile özel ürünlerden sipariş verebilmek için firmamız ile iletişime geçebilir kişiye göre özel bot siparişi kalitemizi ve ürün çeşitlerimizde detaylı bir şekilde inceleyerek siparişlerinizi verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim numaramız ile ürünlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgi alıp görsellerimizdeki modeller için incelemeniz ve size uygun model ve istediğiniz renk, aksesuar çeşitlerimizden seçerek siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünlerimizde tamamen bir el yapımı ve işçilik kalitesinde olup 1. Sınıf malzemeler ve kalitesi ile dünya standartlarında üretmekteyiz.

El Yapımı Erkek Bot Üretimi

Kişiye Özel Ve Şık Tasarım Bot Modelleri

Özellik ile klasik bir tarz ile elbise seçimleri olan kişiler için özel olarak tasarlamış olduğumuz erkek klasik bot çeşitlerimiz ile kaliteli bir malzeme ile üretildiğinden müşterilerimiz tarafından büyük bir memnuniyet ve ilgi görmektedir. Üretimi kesinlikle el emeği ile gerçekleşebilen bu klasik ürünlerden, birbirinden özel renk seçenekleri ile hakiki deriden üretilmektedir. Taban kısmı kauçuk dolgulu özel köseleler ile yapılan ve oymalı desenler ile şık bir tarz olan modellerimiz, sizi de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek.

Özel Üretim Erkek Bot Modelleri

Şık Tasarım Erkek Bot Yapımı

Yurt içinde ve Avrupa’da bir çok ülkelerde kişiye göre özel olarak bot ve ayakkabı siparişleri ile dünya markası olan firmamız, yerli üretimi ve el işçiliği konusunda sektörde tercih edilen 1. Sırada firmadır. Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal medya hesaplarımız ile web internet mağazamızdan ürün kalitemiz ve model çeşitleri inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri danışma siparişi hattımız ile bilgi alabilir ve ürün siparişlerinde güven ile verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi