Sonbahara Özel Erkek Kösele Ayakkabı Siparişi

Sonbahara Özel Erkek Kösele Ayakkabı Siparişi

Özel üretim ayakkabı siparişlerde en dikkat etmeniz gereken husus kalite malzeme ve yapım aşamasının el yapımı ve işçilik kalitesi ile olmasıdır. Bu yüzden pek çok üründe olduğu özel tasarım sipariş ayakkabılarının da hem kalite hem de görsel anlamda mutlaka el yapımı olmasıdır.

Kişiye Göre Hakiki Deri Kösele Erkek Ayakkabı

Üretimlerimiz de tamamen hakiki dana derisi ve el yapım kauçuk dolgulu kösele, birbiri ile şık ve özel bir tasarım aksesuar çeşitleri ile siz ayakkabı sever müşterilerimize özenle ve insan hassasiyeti ile sizler için yapmaktayız. 1974 yılından bu yana sektörel hizmetimiz ile müşteri memnuniyeti birinci ilkemiz olarak benimseyerek ve dünyanın sayılı kişiye göre özel ayakkabı siparişlerinde dev bir marka olabilmenin sevinci içerisindeyiz.

El Yapımı Erkek Deri Kesim Kösele Modelleri

1. Sınıf kalite ve malzemeler ile el yapımı ve tamamen işçilik kalitesinde en trend modeller ve benzersiz çizimler ile büyük bir özenle hazırlanmakta olan özel siparişleriniz sorunsuz kargo hizmeti ile adresinize teslim edilmektedir. Yapım aşaması 6 ile 14 iş günü sürmektedir. Dilediğiniz model dilediğiniz gibi dizayn ve tasarım seçeneklerimiz ile belirleyebilir kendi modelinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Kişiye göre özel sipariş hizmetimizde siparişlerinize kendi arzu ettiğiniz bir şekilde dizayn edebilir, malzeme içeriklerinde istediğiniz doğrultusu ile yönlendirme yapabilirsiniz. Böylelikle kendi tasarımınız ile üretilen özel bir ayakkabıya sahip olabilirsiniz. Pinterest, Facebook, İnstagram, ve Web İnternet Mağazamız aracılığı ile ürün çalışmalarımıza el yapımı işçilik kalitemizle inceleyebilir. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri sipariş hattımız ile daha hızlı bir şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz.

Online Erkek Ayakkabı Üretimi

İnternet alışverişleri ile özel olarak sipariş erkek ayakkabı seçimleriniz ile bizi tercih etmenize en önemli nedeni sizi farklı kılan tarzınıza şıklık ve kaliteler katabilecek sizler için özel olarak üretilmekte olan el yapımı ürünler yapıyor olmaktayız. Güvenli İnternet alışverişler ile gerekli tüm prosedürler harfiyen uygulanmakta olup web internet mağazamız ile gönül rahatlığıyla bizlere siparişlerinizi verebilirsiniz. 7/24 açık olan internet mağazamız ile mağazamızda iletişim numaramız ile sürekli olarak hizmetinizdedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi