Sonbahara Özel Bayan Çizme Üretimi

Sonbahara Özel Bayan Çizme  Üretimi

Bayanlar için özellikle dizüstü çizme tercihlerinde havaların soğuması ile birlikte artışlar gösterirken, su geçirmeyen çizmeler için dilediğiniz gibi çizme modelleri özel olarak bir sipariş yaptırılabilmektedir. Bu yılda en çok ilgi görmekte olan sıra dışı dizüstü çizme modelleri arasında fermuarlı fermuarsız çizmeler oldukça yoğun ilgi görmekte nedeni ise kullanımının kolay olması ile kaynaklı olduğu bilinmektedir. Kıyafete uygun bayan çizme modellerin su geçirmez olan deri ayakkabı ürünleri ile bot ve deri çizmeleri araştırabilen bayanların öncelikli olarak kaliteyi araştırdığı da biliniyor. Bu yılda en fazla araştırılmakta ve satın alınabilen kaliteli ve çizme modellerini siz değerli olan ziyaretçilerimiz için büyük bir titizlik ile araştırdık.

El Yapımı Bayan Çizme Modelleri

Kıyafete Uygun Çizme Modelleri

Çizme alırken soğuk ve kar-yağmur-su geçirmeyen özelliklere dikkat edilmek kadar çizmenin de kolay bir kullanıma sahip olması da önemlidir. Bayanların ayakkabı, bot ve çizme satın almak ve çizme sipariş vermek konusunda erkeklere göre oldukça titiz ve detaycı olması, kaliteye olan düşkünlüğü olarak yorumlansa da kıyafete göre uygun çizme modellerinde renk ve stil olarak daha belirleyici olduğu kesin.

Günlük Giyime Uygun Bayan Çizme Modelleri

Bayan Fermuarlı Deri Çizme Siparişi

Fermuarın ayakkabı, bot ve çizme modellerinde oldukça ve sık tercih edilmesi nedeni, kullanım olarak kolaylığının ilk sırada olabilmesidir. Fermuarlı ve fermuarsız çizmeleri giyerken ve ayakta çıkarırken kolaylık sağlaması, özellik ile de bayanlar tarafından fermuarlı bir çizme modellerinde yoğun bir şekilde kullanılabilmesi için geçerli olarak bir neden görülmektedir.

Özel Üretim Fermuarlı Çizme Tasarımı

Bağcıklı Ve Bağcıksız Bayan Çizme

Estetik bir görünümü arıyor iseniz kullanımı ve kolaylığını bir kenara bırakıp şıklığı ve modaya öncelikli bir planda olanlar için bağcıklı ve bağcıksız bayan çizme modellerinden oldukça yoğun kullanılabilmesi söz konusu. Kıyafete göre uygun bir kombin çizmeler için bağcık uzunlukları ile çizmenin renk seçimi konusunda sizlere yönlendirilebilmekte.

Özel Tasarım Bağcıklı ve Bağcıksız Çizme Üretimi

Bayanlara İçin Kışlık Çizme Yaptırma

Havaların soğuması ile birlikte bayanlar özellikle diz üstü ve diz altı özel çizme modellerine ilgi gösterdiği bilinmekte. Tabi soğuk havalarda ve yağışlı günlerde bayanların özellikle vazgeçilmezleri arasında yer alan çizme modelleri renk ve seçenek açısından özel kombinasyonlar oluşturmayı seven bayanların kıyafete uygun çizme seçenekleri için ilgi gösterdikleri bir alan.

Soğuk Kış Aylarına Özel Çizme Modelleri

Sonbahar Özel Kışlık Deri Çizme Modelleri

Soğuklarda ve yağışlı günlerde en fazla kullanılan ayakkabı modelleri arasında hemen hemen ilk sırada gördüğümüz çizmeler bayanların hem kıyafet hem de görünüm açısından daha estetik bir duruşu olduğu tescil edilen çizme modelleri için konuşulacak pek fazla bir şey yok diyebiliriz. Çizme konusunda bayanlar hem kıyafetine uygun olsun hem de bacağını sarsın düşüncesinde oldukları için kıyafeti uyumlu ve kalitesi yüksek olan çizme modellerini tercih etmekte haklılar.

Hakiki Deri Bayan Çizme Modelleri

Bayanlara İçin Deri Çizme Siparişi Vermek İçin;

Çok beğenilmekte olan bir çizme modeli var ve bu çizmeyi ayağa göre özel olarak kaliteli bir şekilde yaptırmak için düşünüyorsanız Asil Kundura özel çizme siparişi konusunda sizlere 7-24 yardımcı olabilmeye devam etmektedir. Birinci sınıf bir kalite ile sahip özel çizme yaptırmak için 0534 526 79 07 Nolu WhatsApp, Bip, Telegram çizme siparişi hattı üzerinden dilediğiniz gibi çizmeyi özel olarak yaptırabilirsiniz. Üstelik 30 numaradan başlayıp 50 numaraya kadar olabilen büyük numaralar özel olarak bir çizme yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi