Sonbahar Kışlık Erkek Ayakkabı

Sonbahar Kışlık Erkek Ayakkabı

Önünüzdeki sonbahar ve kış mevsiminde ihtiyaç duyduğunuz en yeni ayakkabı modellerimiz sizleri bekliyor. Özellikle kış mevsimi şartları kar, yağmur gibi ayakkabınızı olumsuz etkileyebilecek hava koşullarında mutlaka malzemesi kaliteli ayakkabılar seçmelisiniz. Özel kışlık kauçuk tabanlarımız sayesinde ayaklarınız sıcak olmakla beraber yürüyüş zorluğu çekmemenizi sağlar. Özel kauçuk ve termo tabanlar kış mevsiminde en çok tercih edilen tabanlardır. Bu tabanlar kullanımda aşınmaya karşı dayanıklı olup, esnek yapısıyla kaymaya karşı dirençli tabanlardır. Bir diğer özel tabanlarımızdan olan kauçuk enjekte edilmiş hakiki kösele seçeneklerimizde kendimize ait özel tabanlarımızdandır. Ürettiğimiz özel kışlık ayakkabı modellerinde kullandığımız 1.Sınıf kalite hakiki deri, kürk astar ve hakiki dana derisi iç astarlar sayesinde bu kış ayaklarınız asla üşümeyecek.

Sonbahar Kışlık Erkek Ayakkabı

El Yapımı Kışlık Ayakkabı Modelleri

Özellikle kışlık ayakkabı siparişlerinde kullandığımız malzemenin kalitesi çok önemlidir. Yaz mevsimine göre kış mevsiminde yanlış tercih edilen kalitesiz malzemeden yapılmış ayakkabılar, ayaklarınıza ciddi kalıcı problemler yaşatabilir. Bu yüzden kesinlikle hem derisi hem tabanı en kaliteli ve mümkünse el yapımı ayakkabılar tercih edilmelidir. Asil Kundura olarak özel sipariş ayakkabı üretimlerimizde kesinlikle el yapımı usta işçiliğimiz ve kullandığımız malzeme kalitesi, müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki en büyük farkımızdır. 1974 yılından beri yaptığımız her ayakkabının sonucunda kalıcı memnuniyet izi bıraktığımız müşterilerimiz sayesinde, yurt dışı bir çok ülkeye özel ayakkabı siparişinde ismimizi en ön sıraya yükseltmemizi sağlamıştır.

Özel Tasarım Sonbahar Kışlık Ayakkabılar

Özel Ayakkabı Siparişi

Ürettiğimiz ayakkabılarda en önemli farkımız olan el yapımı işçiliği ile yapılan ürünlerimiz çok daha uzun ömürlü olup, görünüm kalitesi bozulmadan uzun süre giyebileceğiniz ayakkabılar üretiyoruz. Rugan deri, nubuk, süet, analin deri ve özel timsah baskılı kroko deri ve bir çok çeşit deri seçenekleri mevcut. Sizlerde el yapımı ayakkabı kalitesini ve farkını ayaklarınızda yaşamak istiyorsanız internet sayfamızı inceleyebilir, özel ayakkabı siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi