Siyah Abiye Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Siyah Abiye Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Kadınlar için düğün nişan ve parti gibi sosyal etkinliklere katılmak, peşinde hangi elbiseye hangi takıları ve hangi ayakkabıyı tercih etmeliyim gibi bazı sorunları getiriyor. Davete katılmak için önce uygun elbise seçiliyor, ardından buna uygun takı ve ayakkabılar aranmaya başlanıyor. Peki, siyah abiye elbisenin altına hangi ayakkabı giyinmelidir?

Öncelikle seçtiğiniz ayakkabının tercih ettiğiniz elbisenin rengi ile uyumlu olması gerekiyor. Renk uyumundan bahsederken sadece aynı renkleri giymek olarak da düşünmemek gerekiyor. Siyah abiye elbisenin altına siyah topuklu ayakkabı tercih ederek şık bir görünüm elde etmeniz mümkün. Ancak ayakkabının yapısına göre koyu lacivert yada koyu mor gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Elbisenin altına siyahtan farklı bir renk ayakkabı gelecekseniz ayakkabının rengini kullandığınız takılar ile destekleyiniz de gerekiyor.


Elbisenin altına ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise boyunuza göre ayakkabı seçmektir. Eğer boyunuz uzunsa yüksek topuklu ayakkabıları tercih etmek, sizin çevrenizdeki insanlardan aşırı şekilde uzun gösterecek ve burada kötü bir görüntü oluşmasına neden olacaktır. Bu yüzden eğer boyunuz uzunsa daha alçak topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Böylece abartıdan uzak sade ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Boyunuz kısaysa elbisenin altına yüksek topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Ancak platform topuklu ayakkabılar 2016 modasında daha yaygın kullanırken bu sene biraz daha demode görüntü sunuyor. Bu yüzden ince topuklu ve bilek detaylı topuklu ayakkabıları tercih ederek tüm gözlerin size çevrilmesini sağlayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi