Sivas’ta Kişiye Özel Ayakkabı Yapan Yerler

Sivas’ta Kişiye Özel Ayakkabı Yapan Yerler

Kaliteli ayakkabı yaptırmak isteyenlerin tercihi asil kundura Ayakkabı Siparişi Sivas’ta ikamet eden vatandaşlara özel hizmet sunuyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde oturan ve aradığı ayakkabıyı bulamayan ziyaretçilerimiz için istediğiniz her ayakkabıyı kişiye özel olarak yaptırabilirsiniz. Sivas’ta nasıl ayakkabı yaptırırım diye merak edenler için aşağıdaki canlı destek sistemi üzerinden iletişim sağlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Sivas’ta Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi

 

Siz özel ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz fakat nereden ve nasıl ayakkabı yaptıracağınız konusunda fikriniz yoksa Asil Kundura’nın el yapımı ayakkabı sipariş sisteminden detaylı bilgi alabilirsiniz. Farklı bir yerde gördünüz özel bir ayakkabı modeli var, fakat bu ayakkabıyı nasıl yaptırabilirim diye merak edenlere Asil Kundura her modeli dilediğiniz renk çeşidine göre kişilerin istediği ayakkabıyı 30 numaradan 50 numaraya kadar ayak numarasında yapabiliyor.

Sivas'ta Kişiye Özel Ayakkabı Yapan Yerler - El Yapımı Ayakkabılar

Sivas’ta Kişiye Özel Ayakkabı Yapan Yerler – El Yapımı Ayakkabılar

Üstelik dünya standartlarında 1. Sınıf kalitede gerçekleri ile hazırlanan Bu ürünler %100 el yapımı olarak tasarlanmaktadır.

 

Sivas ve İlçelerinde El Yapımı Ayakkabı Yaptırmak İçin;

 

Günümüzde ayakkabı bulmak ve her ayakkabı modelini beğenmek Kolay Olsa da ayak numaranızı uygun ayakkabıyı satın almak oldukça zor ve zahmetli bir durum. Özellikle ayağı piyasada bulunmayan büyük numara veya küçük numara olan kişiler ayakkabı bulmakta zorlanırken, özel ayakkabı sipariş hizmeti sayesinde istediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz ayak numarasına göre yaptırabilirsiniz. Sivas’ta ikamet eden vatandaşların kişiye özel ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanabilmesi için aşağıdaki canlı destek sistemi ile doğrudan bağlantı kurup yaptırmak istedikleri ayakkabıyı belirtmeleri gerekiyor. Sizler de ErkeK Ayakkabı SipArişi için farklı bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden bir ayakkabı modelini 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattı üzerinden de bilgi vererek hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi