Sıradışı Erkek Ayakkabı Modelleri

Sıradışı Erkek Ayakkabı Modelleri

Günlük iş yaşantınızda, davet, özel toplantılarınızda, kıyafet seçimlerinizde görünümünüzü tamamlayan en önemli aksesuarınız sıra dışı modelde şık bir ayakkabınız olacaktır. Pek çok insanın hayatında vazgeçilmez tutku olan, stilin günlük yaşama uyarlandığı aksesuar ayakkabıdır. Sıradışı, rahatlık ve renkli tasarımlarımızla, üretimimizde hakiki deri ve hakiki kösele kullanıyoruz.

Sıradışı Özel Tasarım Erkek Ayakkabılar

Tamamen el işçiliği ile büyük bir titizlik ve ustalıkla hazırladığımız ayakkabıları yurt içinde ve yurt dışında bir çok müşterimize ulaştırıyoruz.

Kendi Sıra Dışı Ayakkabı Modelinizi Kendiniz Oluşturabilirsiniz

Ürettiğimiz sıra dışı erkek ayakkabılarımızın yanı sıra; siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda belirlemiş olduğunuz ayakkabı modellerinizi, iletişim ağlarımızdan bizimle paylaştığınız takdirde istediğiniz renk, dizayn ve görselde titizlikle ayakkabınızı yapar hazırlarız.

Sıradışı Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıyla ilgili her konuda isteğiniz ve talebinizi yerine getirmek için 1974 yılından bu yana en sıra dışı çalışmaları günümüz ayakkabı sevenlere uyarlıyoruz. Tecrübemiz, ustalık ve mesleki görüşlerimiz kalitemizle perçinleşip siz değerli müşterilerimizin büyük beğenisini kazanmakta. Bir çok deri, kalıp ve aksesuar çeşidimizle en sıra dışı özel ayakkabı modellerde ayakkabılarınızı yapmamız için sizleri Asil Kundura’nın instagram sayfasına davet ediyoruz. Hiçbir yerde göremeyeceğiniz stil ve modelde en kaliteli malzemeyle yapılan ayakkabılarımıza mutlaka göz atınız. Kalitemizi sizlerde takdir edeceksiniz ve vazgeçemeyeceksiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi