Sıra Dışı Kışlık Erkek Bot Modelleri

Sıra Dışı Kışlık Erkek Bot Modelleri

Birbirinden şık ve su geçirmez ayaklarınızı sıcak tutacak özel kışlık erkek bot modelleri sizler için hazır. Hakiki deri ve el yapımı kösele kalitesinde farklı ve ayrıcalıklı bir görünüm sunan model seçeneklerimiz, el yapımı işçilik kalitesinde yoğun beğeni ve memnuniyetinizi kazanıyor. Bu kışa özel birbirinden farklı ve sıra dışı tasarım, erkek bot modellerimizi sizler için yeniledik. 1. Sınıf dünya standartlarındaki malzeme kalitemiz ve aynı zamanda el yapımı işçilik kalitemizle sizler için özel olarak ürettiğimiz sıra dışı tarz bot modelleri siparişlerinizi bekliyor. Üretimlerimiz kendi kişiye özel sipariş adı altındaki üretimimizde yapılıyor olup, en kaliteli malzemeler ve en usta işçilik farkıyla sanatla yapılmaktadır. Hakiki dana derisi ve el yapımı kauçuk dolgulu köseleler, su almaz, kaymaz özellikte alternatif taban seçeneklerimiz ile sizler için özel siparişlerinizde harikalar yaratıyoruz. Dünya’nın en kaliteli ve en sıra dışı kişiye özel sipariş yapan kurumsal dev bir markayız.

Özel Tasarım Kışlık Erkek Bot Modelleri

El Yapımı Kışa Özel Erkek Bot Tasarımları

İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde hem ayaklarınızı yağmur ve kar kış mevsim koşullarından koruyucu sıcak tutacak özelliklerde modeller, hem de görünümünüze şıklık ve farklılık yansıtacak sıra dışı tasarım üretimleri sizler için özenle en kaliteli şekilde yapıyoruz. İç kısmı hakiki kürk astar ve deri astar alternatifleri ve hakiki dana derisi çeşitleri kullanıyoruz. Birbirinden özel ve tasarım modellerimizde tamamen el yapımı işçilik kalitesinde üretiyor en yeni kışlık erkek bot modellerini sizler için güncelliyor ve yeniliyoruz. Dilerseniz beğendiğiniz farklı bir modeli bizimle iletişim hattımızdan paylaşarak arzu ettiğiniz modeli istediğiniz tasarım ve dizayn da sipariş verebilirsiniz.

Özel Üretim Erkek Bot Modelleri

Kışlık Tabanlı Erkeklere Özel Bot Siparişi

Kış mevsiminin olumsuz hava şartları yağmur ve kar durumlarında size güvenle adım atma imkanı sağlayan kaliteli kauçuk ve termo tabanlardan üretilmiş özel tasarım bot modellerimiz sizler için yenilendir. Birbirinden özel ve şık tasarım model seçeneklerimizde, hakiki dana derisi ve kauçuk dolgulu kösele tabanlarımız kullanılır. Ayrıca tasarım ve şıklık olarak en benzersiz model çizimlerimiz, sizleri tarz olarak farklı ve ayrıcalıklı hissettirecek. 1974 yılından bu yana Asil Kundura kişiye özel bay ve bayan ayakkabı siparişlerinde, güvenle ve büyük bir zevkle alışveriş tutkunuz olmaya devam ediyor. Sizlerde ayrıcalıklı ve farklı olmak, görünümünüzdeki tarzı ve şıklığı ayaklarınızda yansıtmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Özel Kışlık Tabanlı Erkek Botlar

Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan el yapımı işçilik ve malzeme kalitemizi inceleyebilir, yüzlerce model alternatiflerimizi de görebilirsiniz. Bir diğer adresimiz olan web internet mağazamız üzerinden de sıra dışı tasarım modellerimizi inceleyebilir WhatsApp 0534 526 79 07 sipariş hattımızdan size özel siparişlerinizi iletebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi