Sipariş Üzerine Ayakkabı Yapımı – Asil Kundura

Sipariş Üzerine Ayakkabı Yapımı – Asil Kundura

Ayağa özel ayakkabı yaptırmak isteyen ve sipariş üzerine ayakkabı yapan yerleri araştıran siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermeye devam ediyoruz. Ülke genelinde 81 il ve birçok ilçede ayakkabı ihtiyacı sürekli olarak artış göstermektedir. Ayağında problem bulunan ve o problemden dolayı sipariş üzerine ayakkabı yaptırmak isteyen kişiler firmamız ile iletişim sağlayarak istedikleri ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirler. Ankara’da sipariş üzerine ayakkabı yapımı için kaliteli hizmet sağlayan Asil Kundura, dilediğiniz ayakkabı modelinin bildirilmesi durumunda istediğiniz renk ve ayak numarasını da ayakkabılarınız hazırlanır. İstanbul’da sipariş üzerine ayakkabı yapımı konusunda model araştıran ve özel sipariş ayakkabı hizmetinden faydalanmak isteyen insanlar Asil Kundura’nın kişiye özel ayakkabı hizmetinden yararlanabilir. 

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi

Sipariş üzerine ayakkabı yapımı için iletişim numaraları 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş ayakkabı merkezimizden bilgi alabilir, siparişlerinizi verebilirsiniz. İnsanların en fazla ihtiyaç duydukları konuların başında gelen giyim, ayakkabı alanında oldukça rağbet gösterilen konulardandır. Ayakkabı seçimi kişiden kişiye farklılık gösterirken modellerinin belirlenmesi için herhangi bir yerde görüp beğendiğiniz bir ayakkabı modelinde özel olarak yaptırabiliyorsunuz. Sipariş üzerine ayakkabı üretimi için firmamız ile belirtmiş olduğumuz sipariş hattı üzerinden iletişim kurarak yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin görselini bize göndermeniz yeterli olacaktır. Farklı bir internet sayfasında görüp de almak istediğiniz ayakkabının ayağınıza olmayacağını düşünüyorsanız bunu artık dert etmenize gerek kalmadı. Çünkü görmüş olduğunuz ve beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını bize whatsApp üzerinden göndermeniz durumunda o modeli sizin ayak yapınıza uygun şekilde hazırlıyor ve yapıyoruz. “Ayak yapıma uygun ayakkabı nasıl yaptırırım” diye düşünenler için ayak yapısı sorunlu olan müşterilerimiz için özel çalışmamız mevcut olup ayağının fotoğrafını da üstten ve yandan çekerek göndermeleri durumunda ayak yapılarına uygun şekilde kalıbınızı hazırlıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi