Sipariş Ayakkabı Üretimi

Sipariş Ayakkabı Üretimi

Ayakkabı tasarımlarını kişiye özel olarak belirtecek olursak, Asil Kundura bu hizmeti 1974 senesinden bulunduğumuz yıla kadar en özel en kaliteli şekilde müşterilerine, ayakkabı meraklılarına sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir. Özel olarak belirtilen her model tasarımlarıyla bire bir en özel bir şekilde ilgilenerek müşterisine hazırlanıp sunulmaktadır. Özel sipariş üretimi en özel deriler ile hazırlanmaktadır. İşin en özel ikinci kısmı ise alt kösele çalışmalarımız olmaktadır. Beğenilen, arzu edilen, istenen alt kösele çalışması titizlikle kazınıp özel kösele boyası ile işlemini yarılamış olacaktır. Daha sonrasına ise özel kösele cilasını uygulayıp pırlanta taşı ile alt kösele çalışması tamamlanmış olmaktadır. Ayakkabının iç astar kısmı işlemine gelecek olursak detaylı olarak temizliği yapıldıktan sonra kişiye özel olarak iç astarı da özel bir şekil içerisinde renk tonajı ile ayakkabı içine titizlikle nazikçe özel ilacı ile dikilip yapıştırılmaktadır.

Ismarlama Ayakkabı Siparişi

Kişiye Özel Sipariş Ayakkabı

El yapımı sipariş ayakkabılarda sunum ve ayakkabı dizaynı firmamız adına büyük bir hassasiyetle uygulama göstermektedir. Özel olarak yapılan her sipariş kişiye özel olarak hazırlanmakta ve özel ahşap taşlı kalıbı ile gönderimi sağlanmaktadır. Ayakkabı zedelenmelerine karşı olarak da özel yumuşak bezi ile gönderimi sağlanmaktadır. Ismarlama ayakkabı üretiminde renk tonları, ayağınıza uyacak olan kombinasyon göz önünde bulundurularak seçim yapmanıza en özel şekilde yardımcı olmaktayız. 47 yıllık usta eller ile hazırlanan özel siparişleriniz, sizleri özel hissettirecek farklılık arzusunu sizlere en iyi şekilde yaşatmakta ve bu duyguyu yaşatmaya devam etmektedir. Deri çeşidi ile birkaç fikir ön plana çıkaracak olursak, eskime deriler ile kroko derilerin muhteşem kombinasyon uyumu sizlerin de göz zevkini artıracağını düşünmekteyiz. Neredeyse her tarz deri çeşidi ile özel sipariş ayakkabı tasarımlarını üretip müşterilerimize gönderimini sağlıyoruz.

İnternetten Sipariş Ayakkabı Üretimi

Online Özel Sipariş Ayakkabı

İnternet üzerinden ayakkabı tasarımlarını inceleyip en özel tasarımlarınızı bizim ile paylaşmak veya tasarım harikası ürünlerimizi Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram sosyal medya adreslerimizden inceleyebilir veya Asil Kundura Web adresimizden de model seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Gereken tüm bilgi ve detayları ise WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş destek hattı üzerinden detayları ile bilgi edinerek gönül rahatlığı ile edinebilirsiniz. 7/24 sipariş ürün hizmeti veren Asil Kundura, liderlik yokuşundan tam gaz tırmanmakta. En özel deri ve kösele seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizi mutlu ederek sipariş ürünlerini teslimatı ile güven sağlayıp sunmaktadır. Özel el yapımı iç kısmı keten ve dış kısmı ceviz kabuğu, iç taş tokasıyla özel olarak sizler adına ürettiğimiz ayakkabıları bu özel kutularda sizlere taktim etmekten gurur ve memnuniyet duyuyoruz. Bu özel hizmetten mahrum kalmamayı düşünürseniz sizleri de en üretim yerimize veya bizi sosyal medya adreslerimizden yakın takip edebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi