Sinop’ta Erkek Bot Siparişi – (57)

Sinop’ta Erkek Bot Siparişi – (57)

Havaların soğuması ile beraber ayaklarımızın rahatlığını düşünmek isabetli olmakta. Soğuk havaların sıcak ayakkabı ve bot modelleri ile karşılamak için en güzel bayan ve erkek bot modelleri sizler için hazırlandı. Asil Kundura’da dilerseniz herhangi bir noktada görüp de ulaşamadığınız, ayağınıza olmadığını düşündüğünüz bot modeli, özel olarak hazırlanarak adresinize gönderiliyor. Karadeniz’in incisi olarak bilinen Sinop’ta ayakkabı siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz için özel hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü gibi değerli Sinop’un ilçelerine özel erkek bot siparişi için tek yapmanız gereken yaptırmak istenilen erkek bot modelinin görselini, ayak numaranız ile beraber 0534 526 7907 numaralı sipariş iletişim hattımıza whatsap ile göndermeniz yeterli olacaktır. Sinop’ta fermuarlı erkek bot siparişi, gizli topuk veya büyük numara bot siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz için 24 saat iletişim sağlayabilirsiniz. Kaliteli bir bot ile koca bir kış ayağınız rahat etsin, kalite ile rahatlığı bir arada göreyim diyenlerdenseniz iletişim numaramızdan bilgi alabilir, dilerseniz info@asilkundura.com.tr mail adresimizden de haberleşebilirsiniz. Karadeniz bölgesinde ikamet eden ve istediği ayakkabıyı ayağına göre bulamayan siz değerli ziyaretçilerimiz, herhangi bir yerde görüp, beğenip de kemik, nasır veya tarak gibi çeşitli problemlerden dolayı sahip olamıyorsanız artık üzülmeyin. Sizin için en kaliteli ayakkabı modellerini yalnızca sizin ayak yapınıza özel olarak 1. Sınıf kalite ile hazırlıyan bir firma var.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi