Şık Tasarım Erkek Ayakkabı

Şık Tasarım Erkek Ayakkabı

Eğer günlük değil şık olmak istiyorsanız, farklı tarzlarda birbirinden özel ayakkabı çalışmaları Asil Kundura’da. Davetleriniz, toplantılarınız yada özel randevularınızda görünümünüz benzersiz ve sıra dışı olsun istiyorsanız, elbisenize uyum sağlayacak sizin için özel olarak hazırlanmış şık görünümlü bir ayakkabı için mutlaka bize başvurun. Elegan tasarımlarda birbirinden özel aksesuarlar kullanılarak ürettiğimiz ayakkabılar bulunduğunuz ortamda bütün dikkati üzerinize çekecek.

Kişiye Özel Şık Erkek Ayakkabılar

Özel Renk Hakiki Deri

Ürettiğimiz ayakkabılarda kullandığımız hakiki deriler ve deri iç astarlar sayesinde ayakkabınız daima ilk günkü görünümünde olur. Bir çok deri seçenekleri her elbiseye uygun kombin yapmanız için en sıra dışı renk seçenekleri ile yaptığımız ayakkabılar sizleri bekliyor. Süet, nubuk, rugan, analin, yılan, timsah, kanguru, buffalo ve daha bir çok özel deri çeşitlerimiz mevcut.

Özel Üretim Erkek Ayakkabılar

En yeni modellerimiz ve en şık tasarımlarımız ile özel ayakkabı siparişlerinizi bize verebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz model ve aksesuarlarla kendi modelinizi tasarlayıp bize yaptırabilirsiniz. İstediğiniz numara ve ayak yapısına uygun kalıplarımız mevcuttur. Ayak problemi yaşayan insanlar içinde birebir ayağınıza göre ayakkabınız yapar hazırlarız. Asil Kundura olarak bizi; İnstagram, Pinterest, Facebook ve web mağazamızdan ziyaret edebilir WhatsApp sipariş hattımızdan iletişime geçip siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi