Sıcak Havalarda Giyebileceğiniz Yazlık Babet Modelleri

Sıcak Havalarda Giyebileceğiniz Yazlık Babet Modelleri

Özellikle bayanların havaların sıcak kaldığı dönemde en fazla tercih ettiği ayakkabı modelleri arasında bulunan babetler ayağın rahat edebilmesi açısından oldukça önemlidir. Babet modelleri bayanlar için yaz aylarında şıklık ve rahatlık açısından çok tercih edilse de hafif bir kullanıma sahip olması onun en belirgin özelliğidir. Özellikle bu güneşli günlerde babet modelleri arasında açık renkler revaçta olurken taba ve gümüş renkler babet tercihinde oldukça yoğun hissedilen renkler arasındadır.

En Çok Tercih Edilen Babet Renkleri

Yaz aylarında en fazla ilgi gören babet modelleri için renk seçenekleri arasında açık gri, bej, beyaz, çiçekli desenler, taba rengi ve açık kahverengi yoğun olarak kullanılırken, 2017 yılının yaz aylarına özel gümüş renk babet modelleri için çok ilgi görüyor.

Yaz Aylarına Özel Babet Siparişi Verin

Bu sıcak havalarda sipariş verebileceğiniz babetler için öncelikle yaptırmak istediğiniz babet modelini bize göndermeniz yeterli olacaktır. Babet sipariş vermek için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımızdan yaptırmak istediğiniz modelin görselini göndermeniz yeterlidir. Fotoğrafını gönderdiğiniz babet modelini sizin ayak yapınıza özel olarak yapıyoruz. Türkiye’nin her il ve ilçesinden özel sipariş verebileceğiniz Asil Kundura, 7-24 canlı destek sistemi sayesinde sizlere özel ayakkabı sipariş hizmeti veriyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi