Şeker Hastalarına Özel Üretim Ayakkabı Siparişi

Şeker Hastalarına Özel Üretim Ayakkabı Siparişi

Kişiye özel ayakkabı siparişinde ayak problemlerinize uygun dilediğiniz tasarımda ayakkabı yaptırmanız mümkün. Şeker hastalarına özel olarak ürettiğimiz ayakkabı modellerimiz ile dilediğiniz ayakkabıyı özgürce giymenizi sağlıyoruz. Özel dikişsiz model tasarımlarımız ve konfor tabanlarımız ile sizler için el tapımı işçilik kalitesinde 1. Sınıf malzemeler ile ürettiğimiz şeker hastalarına özel ayakkabı siparişlerimiz, yurt içinde ve yurt dışında bir çok Avrupa ülkesinde oldukça yoğun ilgi görüyor. Özel siparişlerimiz tamamen yerli ve kendi üretimimiz olup, işinde uzman ve usta çalışanlarımız tarafından özenle yapılıyor.

Şeker Hastalarına Özel El Yapımı Ayakkabılar

Problemli Ayaklar İçin Kişiye Özel Ayakkabı Modelleri

Beğendiğiniz ayakkabı modellerinde kendinize uygun olan tercihlerde bulunurken ayak problemleriniz yüzünden çekiniyorsanız artık bizimle bu probleminizden kurtulacaksınız. Ayaklarınıza özel olarak ürettiğimiz bire bir uyumlu kalıplar sayesinde ayaklarınızdaki tüm olası kemik problemleriniz, ayakta kısalık ve diğer tarak kemiği problemleriniz için kesin kalıcı çözümler sunuyoruz. Böylelikle beğendiğiniz her modeli kişiye özel sipariş yöntemimizle severek ve memnuniyetle kullanmanızı sağlıyoruz. Türkiye’nin her yerine ve Avrupa’nın sayılı bir çok noktasına siparişlerinizi sorunsuz teslim ediyoruz.

Problemli Ayaklar İçin Ayakkabı Siparişi

Yeni Sezon Ortopedik Ayakkabı Seçenekleri

Bu kış sezonunda ayakkabılarınızdaki konfor ve rahatlığı ortopedik ve ortholıte sistemlerle özel olarak ürettiğimiz modellerimiz ile sizlere sunuyoruz. Ayak ağrılarınızda tam sonuç alabileceğiniz modellerimiz, hem şık hem de tasarım olarak bir çok seçenek alternatiflerimiz mevcut. Beğendiğiniz modeli bizlerle iletişim numaramız yoluyla paylaşarak ayak bilgileriniz doğrultusunda dilediğiniz modeli dilediğiniz tasarımda yapıyoruz. Kişiye özel sipariş sistemimizde yer alan sınırsız seçenek ve alternatiflerimiz siz ayakkabı sever müşterilerimiz tarafından yoğun ilgiyle karşılanmaktadır.

Özel Sipariş Ortopedik Ayakkabı Üretimi

İnternet Üzerinden Özel Üretim Ayakkabı Siparişi

Kişiye özel ayakkabı siparişlerinizi artık internet üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Üretici firmamız tarafından özel ayakkabı siparişlerinizle büyük bir titizlik ve hassasiyetle ilgilenerek el yapımı işçilik kalitemiz ile üretmekteyiz. Hakiki dana derisi ve el yapımı oyma işçiliği ile ürettiğimiz köseleler modellerimizde kullandığımız demir baş kalitede malzemelerdir.

Özel Üretim Online Ayakkabı Siparişi

Web sitemiz üzerinden mağazamızda model seçeneklerimizi ve tasarım detaylarımızı incelemeniz mümkündür. Facebook ve İnstagram sosyal medya adreslerimizden el yapımı işçilik kalitemizi sıra dışı model seçeneklerimizi görebilirsiniz. Bizimle kişiye özel ayakkabı siparişleriniz için WhatsApp 0534 526 79 07 müşteri iletişim numaramız üzerinden bilgi alabilir, bu özel modellerden dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.




Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi