Scarlett Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

Scarlett Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

Kaliteli bir görünüm için kaliteli ayakkabı seçimi vazgeçilmezler arasında yerini alırken bayanların ayakkabı seçimi çok daha titiz ve zahmet gerektirir. Kıyafete uygun olması kadar kaliteli bir görünüme de sahip olması kadınlar için vazgeçilmezler arasında yer alırken topuklu ayakkabıların vazgeçilmezi olan Scarlett Topuklu Ayakkabı Modelleri kadınların rüyalarını süsleyen cinsten. Kaliteli ayakkabı nerede bulunur sorusu kadar kaliteye nasıl ulaşılır merakının giderilmesi de özel ayakkabı siparişi ile mümkün olmakta. Topuklu ayakkabı siparişi vererek dilediğiniz Scarlett Topuk bayan ayakkabıyı temin edebilirsiniz.

Scarlett Topuklu Ayakkabı Siparişi

Özel bir görünüm olsun ve kimsede olmasın diyenlerdenseniz kişiye özel topuklu ayakkabı siparişi hizmetinden faydalanın. Dilediğiniz topuk yüksekliğinde özel deri ve sıradışı kalitede ayakkabı seçimi günümüzde ısmarlama ayakkabı kültürünün gelişmesi ile mümkün olmaktadır. Dünyada kaliteyi ayağına isteyen insanların tercih seçeneği olan sipariş ayakkabı hizmeti artık Türkiye’de hizmet sunarken, bu sistemi en iyi ve profesyonel olarak vatandaşların ayağına Asil Kundura taşıyor. Dilediğiniz ayakkabı modelini özel olarak istenilen ayak numarasına göre sipariş verebileceğiniz bu sistem sayesinde Scarlett Topuk Bayan Ayakkabı siparişi de artık mümkün. Dilediğiniz bir ayakkabı modelini ısmarlama ayakkabı yöntemi ile yaptırabilmek için 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı sistemi ile whatsapp üzerinden iletişim sağlayıp yaptırın. Üstelik deri renginden model seçeneğine kadar her seçeneği tercih etme özgürlüğünüz de bulunuyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi