Sandalet Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

Sandalet Ayakkabılar Nasıl Kullanılır?

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte kadınların da yazlık kıyafet ve ayakkabı alışverişleri başlamış durumda. Özellikle günlük giyim tarzında yapacağınız bazı küçük değişiklikler sayesinde siz de günlük kombinlerinizin çok daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Sandalet modelleri yıllardan bu yana yaz aylarında kullanılıyor. Sandaletlerin hem rahat olması, hem de havadar bir kullanım sunması, bu ayakkabı modellerinin yaz aylarının vazgeçilmezi olmasına neden oluyor. Siz de kendi kendinize uygun sandalet modelleri sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

Sandalet Ayakkabı Modelleri Nelerdir, Nasıl Kullanılır?

 

Sandalet ayakkabı modellerinin onlarca farklı çeşidi bulunuyor. Kendinize uygun modelleri seçerek siz de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sandalet modelleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de gladyatör sandalet modelleridir. Gladyatör sandalet ayakkabılar, yaz aylarında hem elbise ile birlikte hem de şortlarla tercih edilebiliyor. Giyeceğiniz uzun ve salaş tarzda elbiselerle, elbisenin rengine uygun gladyatör sandaletler tercih ederek yaza uygun dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz. Sandalet ayakkabıların hem uzun hem de kısa olmak üzere farklı tarzları bulunuyor. İki tarz da aynı kıyafetlerle tercih edilebildiği için, kendinize uygun kıyafetlerle birlikte gladyatör sandalet ayakkabı siparişi tercih edebilirsiniz. Boyu uzun olan adınlar genellikle diz altına kadar uzanan gladyatör sandalet modellerini tercih ederken, boyu normalden kısa olan kadınlar da genellikle kısa gladyatör sandalet modellerini tercih ediyor.

2017 sezonunun en çok tercih edilen sandalet ayakkabı modellerinden bir tanesi de örgü tarzda olanlar. Örgü sandalet modellerini kendiniz yapabileceğiniz gibi, modelleri hazır ayakkabı firmalarından satın da alabilirsiniz. Örgü sandalet ayakkabı modelleri diğer modellerden daha dikkat çekici görünmesinin yanı sıra, giyeceğiniz kıyafetlere uyumlu olması halinde çok daha hoş bir görüntü sunuyor. Siz de giyeceğiniz kıyafetlere uygun örgü sandalet modelleri sayesinde tarzınızı yansıtabilirsiniz. Giyeceğiniz elbiselerle, elbise renklerine uygun örgü sandaletler tercih ederek renk uyumu yakalayabileceğiniz gibi, kısa şortlarla da beyaz ve benzeri renklerde örgü sandaletler tercih edebilirsiniz.

Sandalet modellerinin tarzı ile dikkat çekenlerinin yanı sıra, ilgi çekici detayları ile dikkat çeken modelleri de bulunuyor. Taşlı ve işlemeli sandalet ayakkabılar sayesinde siz de dikkat çekici detaylara sahip ayakkabılar kullanabilirsiniz. Taşlı sandalet ayakkabı modelleri genellikle üzerindeki detaylar ile dikkat çekiyor. Ancak giyeceğiniz kıyafetlerle ayakkabının tarzını destekleyerek modaya uygun tarzda kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Özel Sipariş Sandalet Ayakkabılar

 

Sandalet ayakkabı modellerinin neredeyse her çeşidine hazır ayakkabı satışı yapan firmalarda rastlamak mümkün. Ancak istediğiniz tarzda sandaleti mağazalarda bulamıyorsanız, siz de özel ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Asil Kundura olarak yıllardan bu yana özel sipariş ayakkabı sektöründe hizmet veriyoruz. Buna bağlı olarak verdiğiniz siparişlerde piyasadaki en yüksek kalite malzemeleri kullanıyoruz. Siz de vereceğiniz siparişlerde WhatsApp üzerinden ayakkabının fotoğrafını göndererek birebir istediğiniz ayakkabıya sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir köşesine verdiğimiz hizmetler  sayesinde siz de birkaç gün içerisinde kargo ile istediğiniz ayakkabıya ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi