Samsun’da Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura (6)

Samsun’da Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura (6)

Günlük zamanda kullanabileceğiniz bir ayakkabının rahatlığı ve kalitesi sizin için çok önemli olabilir. Fakat bunu nerden ve nasıl temin edeceğiniz konusunda tereddüt yaşıyorsanız sizin için önerimiz Asil kundura olacaktır. Türkiye’de il ve ilçelere özel sipariş ayakkabı hizmeti sunan firma, Samsun ve ilçelerine de özel ayakkabı siparişi yapıyor. Beğendiğiniz ve yaptırmak istediğiniz bir ayakkabı modelini asil kundura ayakkabı sipariş hattına bildirerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firma ile iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz ayakkabının modelini, ayak numaranızı bildirmeniz olacaktır. 0534 526 79 07 nolu hat üzerinden iletişime geçebilir, birbirinden güzel ayakkabı modelleri inceleyebilir, kendi oluşturacağınız bir modeli de yaptırmak isteyebilirsiniz. Samsun’da ayakkabı siparişi yapan firma ve yerleri araştıran bir kullanıcı, Asil Kundura ile Samsun il merkezine veya ilçelerine isteyeceği siparişini rahatlıkla yaptırıp alabilir. Asil kundura’nın Samsun il merkezine ve ilçelerine verilen siparişleri zamanında göndermesi, yapılan ürünün kalite ve sağlıklı olması, tüm Samsun’da ayakkabı siparişi veren müşterilerimiz tarafından da takdir edilmekte. İstediğiniz ayak numarasını da yapabilme avantajını ayağınıza getiren bu firma ile artık her ayakkabı modeline bir telefon ile ulaşmanız mümkün.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi