Problemli Ayaklar İçin Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi

Problemli Ayaklar İçin Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi

Her insanın beğendiği ayakkabıyı giymek en doğal hakkı. Beğendiğiniz ayakkabı kadar ayak yapınıza uygun ayakkabı da bir o kadar önemli. Aslında ayak yapımızın bozulmasının en başlıca sebebi ayak yapımıza uygun olmayan ayakkabı tercihlerinde bulunmamızdır. Genellikle dar ve sivri burun ayakkabılar ayakta şişkinlik ve kemik bozukluğu meydana getirir. Özel sipariş ve kişiye özel siparişlerde önce ayak yapınıza uygun kalıba karar verilir daha sonrasında modeline rengine tasarımı konusunda çalışmalar yapılır. Özellikle Asil Kundura olarak sizlere en önemli tavsiyemiz kalıp olarak ayağınızın kabul ettiği ayakkabılar değil ayağınızı kabul eden ayakkabılar tercih etmeniz.

Konfor Tabanlı Ayakkabı Üretimi

Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Problemli ayaklar için sipariş verirken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar şunlardır. Ayağınızdaki problemi doğru tespit edip problemden emin olmanız. Problemli ayak sahibiyseniz özel ısmarlama sipariş yöntemiyle ayakkabı yaptırmanız. Ayak profilinizin sipariş vereceğiniz usta tarafından belirlenmesi. Problemli ayaklarda ayakkabınızın yapımında ortopedik taban ve ortholite tabanlık kullanılması.

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Kış Aylarına Uygun Bayan Bot Seçimi

Yapımında hakiki deri ve hakiki kösele kullanılan ayakkabılar, problemli ayaklar için en önemli tercih edilmesi gereken doğal ve sıhhi malzemelerdir. Kullandığı özel ortopedik tabanlar, hakiki derihakiki kösele sayesinde ayağınızdaki problemleri tamamen ortadan kaldıran Asil Kundura istediğiniz ortopedik ayakkabı giyebilmenizi sağlayan ayak dostunuzdur. Sizlerde sipariş ve detaylı bilgi edinebilmek için WhatsApp, Telegram, Bip 0534 526 79 07 iletişim numarasına mesaj atabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi