Problemli Ayaklar İçin Bot Modelleri

Problemli Ayaklar İçin Bot Modelleri

Ayaklarınızdaki problemleriniz ve sorunlarınız artık kabusunuz olmasın. Bir çok insan ayak problemleri yüzünden arzu ettiği beğendiği ayakkabı ve bot modellerini giymekten geri kalıyor. Hal böyle olunca kişiye özel bot ve ayakkabı siparişleri problemli ayak sahipleri için en güvenilir ve garanti çözüm. Ürettiğimiz özel ortopedik, ortholıte, anatomik taban çeşitleri ile sizler için özel olarak ürettiğimiz konfor özellikli ayakkabı ve bot modellerimiz, birbirinden özel ve sıra dışı tasarımlarımızla sizler için özenle üretiyoruz.

El Yapımı Sorunlu Ayaklar İçin Bot Modelleri

Konfor Tabanlı Ortopedik Bot Modelleri

Gündelik yaşantınızda yorgunluk belirtisini en belirgin şekilde yansıtan ayaklarınız, konforlu ortopedik ayakkabı ve botlar sayesinde enerjini yüksek tutacak. Yoğun iş temponuzda özellikle ayaklarınızın rahatlığı günlük enerjinizi mutlaka etkiler. Ayaklarınızda ağrı, şişkinlik, kötü koku gibi benzeri bir çok problemde özel olarak ürettiğimiz ortopedik modeller birbirinden şık ve sıra dışı tasarımlarla ilginizi ve beğeninizi kazanacak.

Özel Üretim Konfor Tabanlı Ortopedik Bot Modelleri

Kalın Tabanlı Tasarım Kışlık Bot Modelleri

İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde dış görünümünüzde kullandığınız en önemli göze hitap eden aksesuarınız göz alıcı şıklıkta ayakkabı botlarınızdır. Ürettiğimiz siparişlerde el yapımı işçilik kalitesi dünya standartlarında olup, dünyanın en kaliteli 1. Sınıf malzemelerini kullanmaktayız. 1974 yılından bu yana ürettiğimiz kişiye özel siparişlerde yüzlerce çeşit model alternatiflerimizden en beğenilen tasarımlar arasında kalın tabanlı bot modellerimiz olağanüstü ilgi ve memnuniyet görmektedir.

Kişiye Özel Tasarım Kalın Tabanlı Kışlık Bot Modelleri

Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ürün kalitemizi ve el yapımı işçilik sanatımızı inceleyebilir, web internet mağazamız üzerinden sıra dışı tasarım modellerimizi inceleyebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim numaramızdan dilediğiniz model ve tasarımda bot ve ayakkabı siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi