Platformlu Bayan Çizme Siparişi

Platformlu Bayan Çizme Siparişi

Kapalı ve yağışlı havalar için ayağınıza göre şık bir bayan çizme yaptırmak isteyenler için yeni sistemimizi sizlerle paylaşıyoruz. Günlük olarak kullanmak istediğiniz bayan ayakkabı modelleri içinde özellikle kapalı ve yağışlı havaların vazgeçilmezi olan platformlu bayan çizme siparişi verebilir, ayak yapınıza en uygun çizmeyi yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına özel sipariş hizmeti veren Asil Kundura, bay ve bayan ayakkabı siparişi alanında öncü firma olma özelliği taşınmakta. Bir ayakkabı mağazasında veya internet sitesinde görüp de beğendiğiniz bir ayakkabı modelini sizler için özel olarak yapabiliyoruz. Üstelik o ayakkabı sizin ayağınıza özel ve ayak kemik yapısına uygun şekilde tasarlanarak hazırlanıyor. Peki bayan çizme siparişi vermek için ne gerekli acaba diye düşünenler için yapmanız gereken, 0534 526 7907 numaralı hattımız üzerinden ister whatsApp isterseniz doğrudan arayarak sipariş verebilirsiniz. yaptırmak istediğiniz ayakkabı, bot, çizme modelinin fotoğrafını bize göndermeniz ve ayağınızın fotoğrafını üstten ve yandan çekerek göndermeniz yeterli olacaktır. Doğru bir kalıp ve ayak yapınıza uygun şekilde ayakkabınızın yapılabilmes için ayağınızın fotoğrafı gerekmektedir. Bazı ayak yapıları şiş, taraklı, kemikli olabilmekte. Tabi buna bağlı olarak ayakkabının bilek, üst veya yan kısımlarından oluşabilecek sorunların önüne geçmek temel amaçtır.

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura