Platform Topuklu Çizme Siparişi

Platform Topuklu Çizme Siparişi

El yapımı çizmeler kişiye özel üretilirken deri kaliteli ise memnuniyet kalıcı olur. Standartlarını özgürce tercih edeceğiniz platform topuklu çizmeler için özgürce sipariş verip kişiye özel yaptırabiliyorsunuz. Türkiye’nin en kaliteli çizme üreticileri araştırması yapan ziyaretçilerimiz için Asil Kundura, kişiye özel çizme siparişi sistemi ile hizmet veriyor. Üstelik 31 -32 numara gibi piyasada bulunması zor olan küçük numara ayaklar için, 45 – 46 – 47 numara gibi büyük ayaklara göre özel çizme siparişi de verebiliyorsunuz. Üstelik gizli topuklu çizmeler ve platformlu çizme modelleri kişiye özel olarak üretilebiliyor. Rengini ve diğer standartlarını özgürce belirleyebildiğiniz kaliteli çizme yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp çizme sipariş hattından detaylı bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Platform Topuk Çizme Modelleri – Kişiye Özel Üretim

Soğuk ve yağışlı havalarda bayanların en çok tercih ettiği çizme modelleri şüphesiz, topuklu ve platformlu çizmeler ön planda görülmekte. Günümüzde kaliteli deri ürünleri için nasıl ve nereden çizme siparişi verilir sorusuna yanıt bulamayanlar için Asil Kundura, kişiye özel çizme üretim hizmeti sunuyor. Türkiye’de el yapımı çizme üreticileri ve özel yapım çizmeler için Asil Kundura, birbirinden farklı modelleri istediğiniz renk ve ayak numarasında dilediğiniz değişiklikleri yaparak size özel olacak şekilde yapabiliyor.

Platformlu Çizme Modelleri
Platformlu Çizme Modelleri

Üstelik tüm ayakkabı, bot ve çizmeler birinci sınıf kalitedeki malzemelerle büyük bir titizlikle profesyonel ustaların el becerisinde hazırlanmakta. Kaliteli çizme yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden kolayca iletişim kurup ayrıca detaylı bilgi alabilirler.

Gizli Platformlu Çizme Yaptırma – Özel Sipariş

Elde üretilen çizmeler için gizli platform topuklar istenilen yükseklik ve standartlarda yapılmakta. Günümüzde kış aylarının vazgeçilmezi olan kaliteli bayan çizme modelleri arasında gizli platform topuk özelliği arayanlar için özel sipariş hizmeti bu ihtiyacı gideriyor. Üstelik rengini, topuk boyunu ve diğer standartlarını da dilediğiniz şekilde belirleyebileceksiniz.

Kişiye Özel Platformlu Çizme Siparişi
Kişiye Özel Platformlu Çizme Siparişi

Boyunuzun daha uzun görünmesi için çizmelerde topuk yüksekliği belirleyici bir unsur olarak görülmekte. Üstelik topuklu çizmelerde gizli platformun da avantajlarını göz ardı etmemek gerekir. Sizler de özel çizme siparişi vermek istiyorsanız alt kısımdaki canlı destek sisteminden bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi