Platform Topuklu Çizme Modelleri 2018 – Asil Kundura

Platform Topuklu Çizme Modelleri 2018 – Asil Kundura

Kaliteden ödün vermeden en şık ve özel bayan çizme modelleri için Asil Kundura’nın sizler için hazırladığı modelleri inceleyebilirsiniz. Özellikle kış ve son bahar mevsiminin vazgeçilmeyen çizme modellerinin yer aldığı bu alanda platform topuklu ayakkabılar kadar dikkat çeken platformlu bayan çizme modellerini de sipariş vererek özel olarak yaptırabilme fırsatınız bulunuyor.

 

Bayan Platformlu Çizme Modelleri

 

Özellikle kadınların vazgeçilmez çizme seçenekleri arasında yer alan topuklu çizmeler için platform yüksekliği, dilediğiniz ölçü ve uzunlukta ayarlanabilmekte. Platform yüksekliği çizmelerde daha uzun göstermek için kişinin tercih ettiği bir seçenek olsa da bayanların görünüm ve estetik yönünde daha ilgili olduğu çizmelerin yüksekliğinde oldukça etkili bir seçenek olarak düşünülüyor.

 

Platform Yüksekliğinin Çizmedeki Yeri

 

Çizmelerin hazırlanışı için platform ve topuk yükseklikleri kişinin isteğine göre değiştirilip düzenlenebilmekte. Topuk uzunluğu kişinin dilediği uzunlukla hazırlanırken platform uzunluğu da yine topuk yüksekliği ile orantılı olacak şekilde hazırlanması da mümkün. Çizmelerde 2018 yılı içinde oldukça dikkat çeken seçenekler arasında taba ve siyah renkler her yıl olduğu gibi bu sene de zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Sizler de kıyafete uygun platform topuklu çizme modelleri arasında tercihte bulunmakta kararsız kalanlardan iseniz Asil Kundura’nın özel çizme sipariş sistemi olan WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı hattı üzerinden iletişim sağlayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Özel Çizme Siparişi – Asil Kundura

 

Kaliteli bot, ayakkabı, çizme modelleri arasından dilediğiniz ürünü kişiye özel sipariş sistemi ile temin edebilmek Asil Kundura ile mümkün olduğunu hatırlatalım. Özellikle kaliteli çizme siparişi vererek dilediğiniz çizme modelini istediğiniz renk ve ayak numarasına göre yaptırabilirsiniz. Sipariş vermek ve istediğiniz modeli özel olarak yaptırmak için alt kısımda yer alan iletişim numarasından bizimle iletişim kurarak bilgi alabilir, siparişlerinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi