Platform Topuklu Bot Modelleri – Sipariş Ayakkabı Sistemi

Platform Topuklu Bot Modelleri – Sipariş Ayakkabı Sistemi

Siz değerli müşterilerimizin tercihleri arasında yer alan Topuklu Botlar içinde yer alan platform bot Modelleri, birbirinden geniş renk yelpazesi ve model çeşitliliği ile sizlere sunuyoruz.

Bot siparişi

Platform seviyesi ve ölçüsünü sizin istediğiniz şekil ve mesafede özel olarak ayarlayabiliyor, renk ve modeli yine sizin isteğiniz doğrultusunda düzenleyebiliyoruz. Gizli Platform Topuklu Bot tercihinde bulunmak isteyenler için de özel çalışmamız mevcut. Platform ve topuk boyunu düzenlerken sizin vereceğiniz ölçü ve standartlar çok önemli.

Gizli Platform Topuk Bot Modelleri

Gizli Platform Topuk Bot Modelleri

Özel Sipariş Ayakkabı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için gerekli olan şeyler, yaptırmak istediğiniz Platform Topuk Bot Modelinin fotoğrafını, ayak numaranızı, varsa ayağınıza yer alan kemik-tarak veya problemi bize bildirmeniz ve WhatsApp üzerinden tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

Özel Bot Siparişi

Özel Ayakkabı Siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için özel olan bu çalışma yöntemimiz sayesinde istediğiniz modeli, renk ve stili dilediğiniz şekilde yaptırabiliyorsunuz. Üstelik belirtilen süre içinde adresinize Ücretsiz Kargo sistemimiz ile gönderiyoruz.

Özel Bot Siparişi

Özel Bot Siparişi

Kullanılan malzeme ve deri standartları tamamıyla 1. Sınıf olmakla birlikte profesyonel işçilik ile siz değerli müşterilerimize kaliteyi yaşatıyor, aynı zamanda ayak sağlığına da son derece önem veriyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi