Platform Topuklu Bayan Bot Modelleri

Platform Topuklu Bayan Bot Modelleri

Özel günlerde ve günlük yaşamda kullanımı sık tercik edilen dolgu topuk botlar bayanlar tarafından beğenilerek tercih edilen modellerdir. Yeni stiliniz için ideal rengarenk, birbirinden çarpıcı ve sıra dışı platform topuk bayan modellerimiz şıklığınıza artı katacak. Platform topuk boyunu dengeleme amacında kullanılan sıkılaştırılmış silikondan yapılmaktadır. Yüksek topuklarda ayağınızın dengesini sağlamakla beraber ayak kas ağrısını engeller.

Bayanlara Özel Platform Topuklu Botlar

Bayanlar için yüksek topuklu ayakkabı seçimleri genellikle öz güveni ve cesareti ortaya çıkaran aynı zamanda boy uzatmada tercih edilen ayakkabılardır.

Dolgu Topuk Bayan Bot Modelleri

O günkü ruh halinize ve seçeceğiniz elbiseye bu şık görünümlü tasarım biçiminin uyarlanması sadece topuk yüksekliği ile mümkün olmaz. Renk uyumu ve aksesuar seçimi ayakkabınızı ön plana çıkaracak önemli özelliklerdendir.

Özel Platform Topuklu Botlar

Ürettiğimiz dolgu topuk ve platform topuklarda kullandığımız özel tabanlıklar ayakkabınızın yüksekliğinde hem kayganlık önleyici hem ter emici özel malzemelerdir. Büyük bir ustalıkla ve el işçiliği ile özenle hazırladığımız ayakkabılarınızda en modern ve güncel aksesuarlar kullanılmakta. Büyük bir titizlik içinde el yapımı platform topuklu bayan bot modelleri sizler için hazırlanmakta.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi