Platform Topuklu Bayan Ayakkabı Siparişi

Platform Topuklu Bayan Ayakkabı Siparişi

Yükseklik tercihi ve şıklığın vazgeçilmez seçeneği olarak bilinen platformlu bayan ayakkabı modelleri, geçmişten günümüze hemen hemen her yaş ve her ayağa hoş gelen modellerden biridir. Platform topuklu bayan ayakkabı siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz 0534 5267907 numaralı iletişim hattından dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz şekilde ve renkte, özgürce yaptırabiliyorsunuz. Topuk ile platform yüksekliği eşit mesafede olsun, platform ve topuk boyu arasında belli santimetre fark olsun gibi özel tercihlerinizi bu numaradan bildirirseniz gereken hassasiyet gösterilerek hayalinizdeki platformlu ayakkabı modeline sahip olabiliyorsunuz. Üstün bir kaliteye sahip ayakkabının ayağınızdaki duruşu da modeli beğenmeniz halinde, sizin gözünüzde muazzam bir anlam ifade edecektir. Sahibi olacağınız ayakkabı, bot veya çizme modelinin kalite ile bütünleşmesi, uzun süreli ve içinize sinen bir kullanımı beraberinde getirecektrir. Sipariş vermek istediğiniz platform topuklu bot, çizme veya ayakkabının yükseklik ve platform uzunluğunu istediğiniz miktarda ayarlatabilir, 30 numaradan 50 numaraya kadar ayak ölçülerinde de büyük ve küçük numara ayakkabı siparişinizi verebilirsiniz.

Platform ayakkabı siparişi

Platform topuklu ayakkabı siparişi

Ayağınızda bir sağlık sorunu varsa bunu da dert etmeden bizimle iletişime geçerek bilgi verebilir, bu ölçütlere uygun ayakkabı sahibi olabilirsiniz. Yüksek platformlu ayakkabı siparişi vermek isteyen siz değerli ziyaretçilerimiz, yukarıdaki iletişim numarasından veya aşağıdaki mesaj bölümünden bizimle iletişime geçerek hayalinizdeki ayakkabıya kavuşabilirsiniz.

 

Ayakkabı siparişi vermek için yapılması gerekenler;

1- Yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin fotoğrafı
2- Ayağınızın üstten ve yandan fotoğrafı
3- Ayak numaranız
4- Varsa ayağınızdaki sorun veya problemin detaylarını bildirmeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi