Platform Topuk Ayakkabı Modelleri – Ayakkabı Siparişi

Platform Topuk Ayakkabı Modelleri – Ayakkabı Siparişi

Yüksek topuk ve uzun pont isteyen bayanların tercihi olan Platform Topuk Ayakkabı Modelleri ile dilediğiniz renk ve modelde, istediğiniz ayak numarasında ayakkabılarınızı yapıyoruz. Gösterişli, zarif ve bir o kadar da iddialı platformlu ayakkabılar, özellikle kendini genç hissedenlerin iddialı modellerinden biri olarak karşımıza çıkmakta.

 

platform topuk ayakkabı modelleri

 

Yüksek topuklu ayakkabı olarak da adlandırılan bu modeller ayağınızı özenle destekleyen platform yapısı sayesinde uzun zamanlı kullanımlarda ve yürüyüş esnasında rahat bir yapıya sahiptir. Dantelli ve Bantlı Platform Topuk Ayakkabı modelleri en çok tercih edilen modeller arasında bulunurken, işlemeli ve sade modelleri de yapılabilmekte.

 

platform Topuk Bot Modelleri

 

Müşterilerimize özel olarak akıllarındaki platformlu ayakkabı modelini sipariş vermeleri halinde yapıyor, adreslerine gönderiyoruz. İstediğiniz Platform Topuk Ayakkabı modelini günlük kullanımda da tercih edebileceğiniz gibi, nişandüğün ve balo gibi özel günlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

PLATFORM TOPUK AYAKKABI SİPARİŞİ

Özel günlerde kıyafetinize uygun renk ve seçeneklerde harika bir platform topuklu ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Özel Ayakkabı Siparişi için sizden, yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını ve ayak numaranızı bize WhatsApp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır.

Kaliteli malzemenin (tamamıyla 1. sınıf malzemeler) ve profesyonel işçilik sonucunda sipariş ayakkabı tercihinizi size özel olarak yapıp adresinize belirtilen süre içinde gönderiyoruz.

Gizli topuk ayakkabı ve gizli platformlu ayakkabı isteyenler için de özel çalışmalarımız mevcut. Tek yapmanız gereken platform yüksekliğini kaç cm istediğinizdir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi