Platform Ayakkabı Siparişi Nasıl Verilir? Asil Business

Platform Ayakkabı Siparişi Nasıl Verilir? Asil Business

Günlük olarak kullanmak istediğimiz ayakkabı modellerinin platformlu olmasını istediğimizde fazla çeşidin olmamasından yakınırız. Fakat sizler için platform ayakkabı siparişi hizmeti veren asil kundura’nın birbirinden farklı modelleri sizler için hazırlaması tercih açısından kolaylık sağlamakta. Piyasada arayıp da bulmakta zorluk çektiğiniz ayakkabı modelleri içerisinde sizlere çok farklı tercih imkanı sağlarken ayakkabı siparişi alanında devrim niteliğinde bir seçeneği sizler için hazırladık. Yaptırmak istediğiniz ayakkabının modelini bize göndermeniz durumunda beğenmiş olduğunuz modeli sizin istediğiniz şekilde yapıyor adresinize gönderiyoruz. Kışın aradığınız bot modelleri içerisinde platformlu bayan ayakkabı siparişleriniz için de büyük avantajlar Asil Kundura’nın sizlere sağladığı fırsatlar arasında yer alıyor. Tabi yaptırmak istediğiniz ayakkabının dilediğiniz numarasına ulaşabilmek de artık çok daha kolay.

platform Ayakkabı modelleri

Platform Ayakkabı Modelleri

30 numaradan 50 numaraya kadar sipariş verebileceğiniz bu sistemde 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş numarası ile sizlere en hızlı hizmeti sağlıyoruz. Platformlu erkek ayakkabı modelleri ile de erkeklerin gizli topuk ayakkabı siparişlerinde dilediğiniz şekilde siparişlerini hazırlıyor, adreslerine gönderiyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi 81 il ve ilçelere sipariş ayakkabı hizmetimiz ile kaliteyi ayağınıza getirmekte kararlıyız. Dilediğiniz bir modeli, istediğiniz ayak numarasında, dilediğiniz renk ve ölçüde yaptırabileceğiniz, kalite olarak 1. sınıf malzeme ve profesyonel işçilik sayesinde ayakkabının kalitesini ayağınızda hissedebileceğiniz bir adrestesiniz. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi