Özel Yapım Yağmur Botu

Özel Yapım Yağmur Botu

İçinde bulunduğumuz mevsim şartlarında özellikle yağmurlu havalarda, ayaklarınızı yağmurdan, ıslanmalardan korumak için su kaydırıcı özellikle özel üretim yağmur botları tercih etmeniz önemlidir. Genellikle özel sipariş yöntemi ile yapılan bu özel tasarım botların en önemli özelliği yağmura karşı dayanıklılığı ve kesinlikle su geçirmemesidir. Gorateks su kaydırıcı özelliği ile kaliteli malzemelerin yapımında kullanıldığı yağmur bot modellerimiz müşterilerimiz tarafından büyük ilgi görmektedir.

Kişiye Özel Yağmur Botları

Kayma Engelleyici Kışlık Tasarım Bot Modelleri

Kışın karlı havalarda ve yer yer buz üstünde yürüme tehlikesi olabiliyor. plastik yapım tabanlar çok tehlikeli sonuçlar verebilir. Ürettiğimiz özel kaymaz kauçuk dolgulu tabanlar buzlu ve karlı koşullarda size güven ve rahatlık verecek taban modellerimizdendir. Özel tasarım kışlık bot çeşitlerimizde kullandığımız kauçuk tabanlar en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Hakiki deriden üretilen bot çeşitlerimiz kışın ayağınızı sıcak tutar.

Özel Tasarım Yağmur Bot Modelleri

Su Geçirmez Bayan Bot Modelleri

Yağmurlu havaların vazgeçilmezi olan su geçirmez özellikte bayan bot modellerini sizin için özel olarak tasarladık. Rengarenk deri çeşitleri ve özel ısmarlama taban seçenekleri ile ürün yelpazemiz tam size göre. Özel rugan deriler ve yüksek mantar topuk stilleri ile göze hitap eden bu çarpıcı modeller siz ayakkabı severlerin büyük beğenisini topluyor.

Facebook, Pinterest, İnstagram web internet mağazamızdan görsel modellerimizi ürün kalitemizi inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri iletişim numaramızdan siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi