Özel Yapım Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Özel Yapım Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Ayak sağlığı konfor ve ayak yapınız ile ilgili problemler genel olarak tercih edilen ayakkabı çeşitleri olarak ortopedik ayakkabı modelleridir. Üretimlerimiz ile yer alan ortopedik konfor ve rahatlık olarak ayakkabı modellerde işinde uzman ve usta çalışanlar tarafından insan hassasiyeti önem ile sizler için özel olarak tasarı üretmekteyiz. Üretimlerimizde tamamen kişiye özel ayakkabı sipariş standartlarına uygun olup istediğiniz modeli, dilediğiniz gibi aksesuar ve tasarı ile oluşturabilmekteyiz. 1. Sınıf kalitede malzemeler ve el işçiliği kalitesi ile hazırlamaktayız. Ayaklarınızdaki kemik problemleri, ayakta kısalık ve tarak kemiği problemli ayaklarınıza uygun bir profilde kalıplar üretmekte olup ayaklarınıza göre tamamen uyumlu modeller yapıyoruz. Ortopedik bir ayakkabı seçimi ile Türkiye‘de özel sipariş ayakkabı olarak en çok tercih edilen bir firmayız.

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Üretimi

Kışa Özel Konfor Tabanlı Ayakkabı Üretimi

Kış sezonuna özel modeller ile konfor taban seçimlerinde en çok tercih edilen taban seçimleridir. Özellik ile ortholıte özellik tabanlı topuk ağrılarında ve ayakta olup kas kasılmalarını önlemek amacı ile özellikte olup belinize dengede tutabilen bir yardımcı olabiliyor. Birbirinden özel ve kalite olan malzemeler ile tamamen yerli bir üretim olan modellerde yurt içi ve yurt dışı bir çok Avrupa ülkelerinde siz ayakkabı severler müşterilerimize yoğun ilgi ve beğenilerini toplamaktadır. Türkiye’de ve Ankara’da olan üretici firmamız, 1974 yılından itibaren kişiye göre özel olarak ayakkabı siparişlerinde kalite ve hizmette bilinen en başarılı bir adres olmaktadır.

Özel Üretim Konfor Tabanlı Ayakkabı Üretimi

Sonbahar Kişiye Özel ve El Yapımı Hakiki Kösele Ayakkabı Üretimi

Ayakkabı seçimlerinde sağlıksız üretim içeren lastik taban yerine, el yapımı kösele ile üretilmiş ayak sağlığınız için kullanım kalitesinden dolayı en uygun taban seçeneğidir. Kösele sağlık yapısı ile hem koku yapmaz hem ayakkabılarınız ile kaliteli bir görünüm sağlar. Ürettiğimiz bütün özel siparişler hakiki dana derisi ve el yapımı kösele kullanımlarımızda kalite ve sağlamlığımız ile en önemli malzeme detaylarından biridir. Dünya standartlarında olan el yapımı işçilik ve kalitemiz ile zengin aksesuar, tasarım seçenekleri ile üretmiş olduğumuz tüm sipariş modelleri ile kaliteyi yansıtıyoruz.

Kişiye Özel Tasarım Hakiki Kösele Ayakkabı Modelleri

Online Ortopedik Ayakkabı Kişiye Özel

Ayak Sağlığı için tercih edebileceğiniz tüm ortopedik ayakkabılarımızda ayaklarınıza uygun olarak profilde üretimlerimiz ile konforlu ve rahat sizlere yansıtıyoruz. Bir çok ürün alışverişin yapıldığı internet ortamında, kişiye özel olarak ortopedik ayakkabı sipariş ile ilgili siparişlerini web internet mağazamız üzerinden görsel modellerimiz ile inceleyip verebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ayrıca WhatsApp 0534 526 79 07 müşteri iletişim numaramız üzerinden bilgi alabilir, yaptırmak istediğiniz ortopedik ayakkabı siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Facebook, İnstagram, Pinterest, Tumblr gibi sosyal medya hesaplarımız ile el yapımı işçilik ve kalitemiz bir çok özel ve sıra dışı modellerimizi görebilirsiniz. 7/24 açık olan müşteri iletişim hattımız kesintisiz olarak hizmetinizdedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi