Özel Yapım Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Özel Yapım Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Ayak yapınıza göre ayakkabı bulmakta zorluk çekiyorsanız özel üretim ayakkabı hizmeti tam size göre. Kişiye özel tasarım harikası ayakkabıların hazırlanışı ve ortopedik detaylarla oluşturulan bir işçiliğin sonucu olan ürünleri deneyip görün. Asil Kundura tarafından tüm Türkiyenin ve dünyanın en iyi ayakkabıları burada hazırlanırken ürünler tamamıyla kişiye özel olarak tasarlanıp hazırlanıyor. Kullanıma sunulan ayakkabıların kalitesi ve rahatlığı kişinin istediği şekilde oluşturulurken tüm malzeme ve materyaller birinci sınıf kalitede oluşturulmakta.

Ortopedik Ayakkabı İmalatçıları

Sıradışı ayakkabı üretiminde kaliteli malzemeler ile ortaya konulan ayakkabıların ayak rahatlığı için büyük bir titizlikle hazırlanıyor olması insanları özel yapım ortopedik ayakkabı hizmetine çekmekte. Sizler için özel üretim ayakkabı fiyatları da cazip seçeneklerle Asil Kundura‘nın iletişim alanında bulunuyor. Ortopedik ayakkabıların ortaya konulmasında ve hazırlanma aşamasında en dikkat çeken unsur, el işçiliği uygulayacak olan ustanın marifetleridir.

Ortopedik Ayakkabı İmalatı

Ortopedik Ayakkabı İmalatı

Türkiye’nin lider ortopedik ayakkabı üreticileri arasında bulunan Asil Kundura’nın profesyonel ve emektar ustaları sayesinde ayaklarınız emin ellerde diyebiliriz. Standartları birinci sınıf kalitede tutarak dünyanın en iyi ayakkabılarını sizler için hazırlamanın gururunu yaşıyor. Üstelik 30 numaradan 50 numaraya kadar dilediğiniz ayakkabıyı size özel olarak hazırlayabiliyor.

Özel Üretim Ortopedik Ayakkabı Fiyatları

Kişiye özel ortopedik ayakkabı fiyatları için Asil Kundura’nın iletişim numarası olan 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattından bilgi alabilir, ortopedik ayakkabı siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Türkiye’nin 81 il ve ilçesinden hızlı ve güven içinde siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi