Özel Yapım Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel Yapım Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Hazır daha önce dizaynı yapılmış ve malzeme kalitesi gelişi güzel seçilmiş bir ayakkabının, ayak yapınıza uygun kalıpta olmaması da ayaklarınız için parmak kayması, nasır, topuk ağrısı, tarak kemiği çıkıntısı gibi ciddi problemler yaşatacaktır.

Türkiye’de kendini kalite ve markasıyla kanıtlamış, Avrupa’nın pek çok sayılı ülkesine özel sipariş ayakkabı üretimini titizlikle gerçekleştiren başarılı bir firmadır. Üretiminde fabrikasyon malzeme ve ekipman kullanmayan Asil Kundura özellikle müşterilerinden takdir gören hakiki deri ve hakiki kösele kullanımı sağlıklı ve kaliteli ayakkabının demirbaş kuralıdır.

Tasarım Harikası Erkek Ayakkabılar

Kişiye özel ayakkabı sipariş yönteminde, sizin dilediğiniz renk, dilediğiniz dizayn ve modelde seçim yapmakta şansınızın olduğu bir yöntemdir. Severek giyeceğiniz ayakkabının model, renk ve dizayn seçimini kendi arzu ettiğiniz şekilde belirlemeniz Kişiye Özel Ayakkabı sipariş yönteminin size sunduğu en ayrıcalıklı ve özel yöntemdir.

El Yapımı Ayakkabı
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi