Özel Yapım Bayan Bot Üretimi

Özel Yapım Bayan Bot Üretimi

Yüksek topuk, feta taban, dolgu topuk ve eva taban seçenekleri ile yanı sıra özel ve hakiki dana derisi alternatifler ile geniş kaliteli bir malzeme yelpazemiz özel tasarım siparişlerimiz için kullanıyoruz. Özel üretim bir bot seçenekleri piliseli, tokalı bot ve daha birden fazla seçenekler özel olarak tasarlanmaktadır. Bu kış beğendiğiniz bir bot modelini bize yaptırabilirsiniz. Bot ürünü kategorimiz ile birden fazla alternatif bir model seçenekleri ile topuk seçimleriniz büyük bir titizlik ile ve önem ile hazırlanmaktadır. Özel tasarım bağcıklı ve lastikli bir modeller ile yoğun beğeni ve ilgi gören modellerimizdir. El yapımı işçilik ve kalite dünya standartlarında olmakta ve kalitemiz ile siz ayakkabı severler ise siz müşterilerimiz tarafından takdir ediliyor.

Bayanlara Özel Tasarım Bot Modelleri

Kışa Uygun El Yapımı Bot Modelleri Nerede Bulunur

Bayanlara özel bot seçimlerinde en çok tercih etmiş olduğu dolgu topuk bot seçenekleri ile bir çok özel tasarım alternatif ile sizler için hazır. Rengarenk deri seçenekler ve benzersiz şık bir aksesuar tasarımlar ile el yapımı üretimleri olarak en kalite bot modelleri ile göz atabilirsiniz. Ayrıca beğenilen farklı bir modeller özel siparişleriniz ile kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Dolgu topuk bayan botlar ile özelliklerin birisinde belli dengede tutarak ağrıları ortadan kaldırma özellikleri sayesi ile çok rahat ve konforlu bulabilirsiniz.

El Yapımı Bayan Bot Modelleri

Bizlere arzu ettiğiniz model ve tasarımları WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımız üzerinden iletebilir, Facebook, Twitter, İnstagram ve Asil Kundura web sayfamız üzerinden çalışmaları inceleyebilir, detaylı bilgi edinebilir ve siparişlerinizi oradan verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi