Özel Üretim Taşlı Gelinlik Ayakkabıları

Özel Üretim Taşlı Gelinlik Ayakkabıları

Nişan düğün gibi merasimlerde giyebileceğiniz Kaliteli gelin ayakkabısı seçeneklerinde kişiye özel üretim taşlı gelin ayakkabıları Asil Kundura farkıyla sizlerle buluşuyor Türkiye’nin en kaliteli gelinlik ayakkabısı üreticisi olan aSil KuNdura topuklu gelinlik ayakkabıları ve taşlı ayakkabı modelleri konusunda Dilediğiniz ayakkabıyı ayağınıza getiriyor. Farklı bir yerde görüp de alamadığınız, ayağınıza olmayan veya ayak numarasını bulamadığınız gelinlik ayakkabısı modelini özel olarak yaptırarak sahibi olabilmeniz mümkün. Kişiye özel gelinlik ayakkabısı üretimi hizmeti veren AsiL KunDura Türkiye’nin her yerinden kolayca sipariş verebileceğiniz çok özel bir sistem hazırladı. Yaptırmak istediğiniz gelinlik ayakkabısı modelleri için fotoğrafını ve ayağınızın detaylarını 0534 526 7907 numaralı WhatsApp sipariş hattı üzerinden belirtmeniz yeterli oluyor.

 

Yüksek Topuklu Taşlı Gelinlik Ayakkabıları

 

Boyu uzun gösteren gizli topuklu gelinlik ayakkabıları ve apartman topuk gelinlik ayakkabısı modelleri için birbirinden farklı seçeneği bir arada bulabileceğiniz internet dünyasında hoşunuza giden gelinlik ayakkabısı modellerini özel olarak SipAriş verebilirsiniz. Nasıl topuklu gelinlik ayakkabısı sipariş veririm sorusuna yanıt arayanlar için kişiye özel Ayakkabı üretimi yapan Asİl KuNdura online ayakkabı sipariş hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri - 2

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri – Özel Üretim

Türkiye’nin ve dünyanın sayılı kaliteli ayakkabı üreticisi olan asıl Kundura kişiye öZel eL yApımı ayAkkabı sipariş hizmetiyle dileDiğiniz ayakkabı modelini istediğiniz standartlara uygun şekilde renk ve kriterlerine sizlerin belirleyeceği biçimde, 30 numaradan 50 numaraya kadar ayak numarasında yapabiliyor. Üstelik dünya standartlarında en iyi deri ve 1. sıNıf malzemeler kullanılarak şıklık ve zarafetin tonunu Asil Kundura farı ile yakalayacaksınız.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura