Özel Üretim Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Özel Üretim Gelinlik Ayakkabısı Yaptırma

Derinin estetik görünüme büründüğü özel üretim ayakkabılar için sipariş vermek günümüzde mümkün oluyor. Türkiye’nin kaliteli gelinlik ayakkabısı üreticileri için doğru yerdesiniz. Dilediğiniz ayakkabıyı gelinlik ayakkabısı yaptırma sistemi sayesinde sipariş vererek yaptırabiliyorsunuz. Nasıl özel gelinlik ayakkabısı yaptırırım sorusu ile başı dertte olanlar için 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş sistemi üzerinden hızlı bilgi alarak dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirsiniz. Dünyanın en kaliteli ayakkabıları özel üretim ile sizlerle buluşuyor. Üstelik derinin, kalitenin, estetiğin elde profesyonel ustaların mahareti ile buluşması sonrasında istediğiniz gelinlik ayakkabı modelleri özel üretim ile hazırlayabiliyor.

Kişiye Özel Gelinlik Ayakkabısı Siparişi

Farklı bir tasarım istiyorsunuz fakat elde üretim tekniği ile dilediğiniz renk ve stil değişikliği mümkün olsun diyorsanız doğru noktadasınız. Gelinlik ayakkabısı modeli üzerinde topuk yüksekliği, tarak genişliği, iç gizli topuk farkı, model üzerinde değişiklik gibi seçenekler ile herhangi bir ayakkabı modelinde sıradışı değişiklik yapmak mümkün oluyor.

Özel Gelinlik Ayakkabısı Üretimi
Özel Gelinlik Ayakkabısı Üretimi

Ayak şekil yapısında bozukluk bulunan kişiler için de özel düzenlemeler yaparak kaliteli ayakkabılara Asil Kundura güvencesi ile ulaşabiliyorsunuz. Geride bıraktığımız yıllarda ve günümüzün en popüler, çok tercih edilen gelinlik ayakkabı modelleri için özel sipariş vererek ulaşmak da söz konusu. Nasıl özel ayakkabı yaptırırım, istediğim ayakkabıya nasıl ulaşırım sorusuna 0534 526 7907 numaralı Whatsapp hattı üzerinden yanıt bulabiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi