Özel Üretim Erkek Çizme Modelleri

Özel Üretim Erkek Çizme Modelleri

Önümüzdeki sonbahar ve kış mevsimine sizler için özel olarak tasarladığımız sıra dışı çizme modellerimiz için siparişlerinizi büyük bir hassasiyetle hazırlıyoruz. Hakiki dana derisinden ve el yapımı işçilik ile meydana getirdiğimiz bu harika ürünler sizleri bekliyor. Rugan, süet, nubuk ve özel timsah baskı deri çeşitlerimiz en kaliteli ve doğal ürünleri kullanıyoruz.

Kişiye Özel Erkek Çizme Modelleri

Hakiki Deri Erkek Çizme Üretimi

El yapımı işçilik ile ürettiğimiz hakiki deri çizme üretimimiz alanında en uzman ve usta çalışanlarımız tarafından büyük bir titizlikle imal ediliyor. Tamamen doğal dana derisinden ürettiğimiz çizme modellerimizde, doğal el yapımı işleme köseleler ve kaymaz kauçuk tabanlar kullanılıyor. Klasik, spor, matador, yarım çizme modellerimiz en çok ilgi gören modellerimizdendir. Üretimimizde kullandığımız özel dana derisi iç astarlar ve yumuşak tabanlıklar ile ayaklarınız hem terlemiyor hem de çok daha rahat ediyor.

Yeni Sezon Özel Çizme Modelleri

Kişiye özel üretim çizme yapımı olarak müşterilerimizin beğenisini kazanan modellerimizin yanı sıra, müşterilerimiz tarafından beğenilen ve kendilerine ait çizme tasarımlarını özel olarak en kaliteli malzemeden yapıyoruz. Ayak yapınıza özel olarak bire bir ölçülerde ürettiğimiz kalıplar sayesinde ayaklarınız çok daha rahat ediyor. Kişiye özel sipariş dediğimiz bu sistemde, renk, aksesuar, taban seçeneklerini de siz müşterilerimizin isteği ve beğenisine göre uyguluyor üretiyoruz.

El Yapımı Erkek Çizmeler

Online Alışverişlerinizde Bay Kışlık Çizme Siparişi

İnternet alışverişlerinizde kişiye özel ayakkabı, bot ve çizme siparişleri vermeniz artık mümkün. Pinterest, Facebook, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan web internet mağaza adresimizden üretim aşamamızı, ürün kalitemizi el yapımı işçilik detaylarımızı ve birbirinden sıra dışı özel tasarım modellerimizi inceleyebilirsiniz. WhatsApp sipariş hattımızdan bilgi edinebilir ve siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi