Özel Üretim Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Özel Üretim Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte özellikle dolgu topuklu ayakkabı kullanımı artmaya başladı. Dolgu topuk ayakkabıların birçok alanı bulunurken, kadınlar bu ayakkabıları genellikle yazlık kıyafet kombinlerinde tercih ediyor. Peki, dolgu topuk ayakkabılar nasıl kullanılır, kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

 

Dolgu Topuk Ayakkabılar

 

Dolgu topuk ayakkabıları farklı alanlarda kullanmanız mümkün. Elbise giyecekseniz dolgu topuk ayakkabı modelleri ile birlikte tercih edilen elbisenin daha salaş bir tarzda olması gerekiyor. Vücudu saran elbiselerle genellikle ince topuklu ya da tek banklı topuklu ayakkabı modelleri tercih edilirken, salaş elbiselerle dolgu topuklu ayakkabılar tercih ediliyor. Dolgu topuk ayakkabıların bu elbiselerle tercih edilmesinin temel nedeni ise dolgu topukların salaş elbiseler altında çok görünmeden kişinin boyunu daha uzun göstermesidir. İnce topuklu ayakkabılar salaş elbiseler ile birlikte tercih edildiği takdirde elbisenin uzun eteklerine takılarak kişinin düşmesine neden olabiliyor. Bu yüzden salaş elbiselerle birlikte ince topuklu ayakkabıların tercih edilmemesi gerekiyor.

Dolgu topuk ayakkabıların bir diğer kullanım alanı da İspanyol paça pantolonlardır. Ancak İspanyol paça ile birlikte tercih edilecek dolgu topuk ayakkabının dışarıdan görünmemesi ya da sadece taban kısmının görünmesi gerekiyor. Dolgu topukların pantolonla tercih edilirken pantolon altından görünmemesi gerekiyor. Bu yüzden de bu ayakkabılar dar paça ve skinny pantolonlar ile tercih edilmiyor.

 

Özel Üretim Dolgu Topuk Ayakkabılar

 

Dolgu topuk ayakkabı modelleri 2017 yılında da oldukça fazla tercih ediliyor. Siz de almak istediğiniz dolgu topuk ayakkabı modelini hazır ayakkabı satışı yapan firmalarda bulamıyorsanız, özel sipariş olarak firmamıza yaptırabilirsiniz. Asil Kundura olarak yıllardan bu yana özel sipariş ayakkabı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle birlikte size en yüksek hizmet kalitesini sunuyoruz. Siz de yaptıracağınız ayakkabı modelleri için siparişleri 0534 526 79 07 numaralı müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçerek oluşturabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafı elinizdeyse WhatsApp üzerinden ayakkabının fotoğrafını göndererek birebir aynısına sahip olabilirsiniz.

Çeşitli ayak sorunları çekiyorsanız, dolgu topuk ayakkabılar tam size göre bir seçim olacaktır. Diğer topuklu ayakkabı modellerine kıyasla çok daha rahat olan bu modeller sayesinde hem boyunuzu daha uzun gösterebilir hem de ayaklarınızın ağrımasını önleyebilirsiniz. Ayaklarınız tüm gün ayakkabı içinde kalıyorsa, ister istemez terleme ya da ayak ağrısı gibi problemler yaşayabilirsiniz. Bu sorunların önüne geçmek için özel siparişlerinizde ortopedik ayakkabı siparişi de verebilirsiniz.

Ortopedik ayakkabılar direkt olarak sizin ayağınıza özel olarak üretileceği için ayağınızı rahatsız etmeyecek, bununla birlikte ayaklarınızın gün içerisinde rahatlamasını sağlayacaktır. Bu yüzden özellikle iş ayakkabısı seçiminde ortopedik ayakkabıları tercih etmeniz sizin için çok daha iyi bir seçim olacaktır. Ortopedik özelliklere sahip dolgu topuk ayakkabılar hem şık görünmenizi hem de rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Özel üretim ayakkabı siparişi vermek için siz de müşteri hizmetleri hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi