Özel Üretim Dans Ayakkabı Siparişi

Özel Üretim Dans Ayakkabı Siparişi

El yapımı doğal malzeme, tabanı yumuşak hakiki deri kullanımı, tamamen el işçiliği ile yapılan dans ayakkabıları, özellikle dans eden insanların ayak kıvraklığına uyum sağlayabilecek yumuşaklıkta olması gerekir. Sosyal kullanım amaçlı bu ayakkabıların fabrikasyon ve fason üretimleri dans zevkinizi ve yeteneğinizi yok edebilecek düzeyde zarar verebilir. Bu yüzden dans ayakkabılarınızı satın alırken mutlaka el yapımı işçiliğinden yana siparişinizi veriniz.

Dans Ayakkabı Üretimi

Küçük numara ve büyük numara seçenekleri, bir çok renk ve model ayrıntıları, Asil Kundura Özel Üretim Dans Ayakkabıları alanında siz dans severlere sunuyor. Üstelik beğendiğiniz modeli yada daha önce ayağınızla uyumlu kullandığınız dans ayakkabınızı el yapımı işçilik ve en kaliteli malzeme ile tekrar yapılması mümkün. Sizde Asil Kundura’nın el yapımı özel dans ayakkabı seçenekleri için WhatsApp sipariş hattından bilgi alabilir siparişinizi verebilirsiniz.

Özel Üretim Dans Ayakkabıları

Nasıl Dans Ayakkabı Siparişi Verebilirim?

Kişiye özel dans ayakkabısı üretimi için sipariş vermek oldukça kolay. Dilediğiniz dans ayakkabısı siparişini verebilmek için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş hattıma yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini gönderebilirsiniz. Ayrıca aşağı kısımdaki online canlı destek sistemimiz üzerinden de kolayca bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi