Özel Üretim Bot Yaptırma

Özel Üretim Bot Yaptırma

Türkiye’de kaliteli bot modelleri nerede bulunur sorusuna özel üretim bot siparişi vererek ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel kışlık bot modelleri ile dilediğiniz bay ve bayan bot modelleri kişiye özel olacak şekilde yapılmakta. Sizler de nereden ve nasıl özel bot yaptırırım diye merak ediyorsanız, 0534 526 79 07 numaralı online bot sipariş sistemimiz olan Whatsap üzerinden ya da alt kısımdaki canlı destek bağlantısı ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

Klasik erkek botların soğuk havalarda ayağı sarıp sıcak tutabileceği şekilde özel olarak yapılması da dikkat edilmesi gereken hususlardan. Hakikî deri botların üretiminden doğacak kalite kuşkusuz ve tartışmasız ayağın rahat edebileceği bir standart anlamına geliyor. Gerçek deriden yapılan bot üretimleri sırasında taban kalitesi ve iç artar standartları da birinci sınıf kalitede deri bot üretimi için önemlidir.

Bağcıklı botlar yıllar geçse de modasından ödün vermeyen bir stile sahip. Fermuarlı botlar için kullanım kolaylığından bahsetmek isabetli bir sonuç olacaktır. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi