Özel Üretilen Erkek Ayakkabı Çeşitleri Asil Kundura’da

Özel Üretilen Erkek Ayakkabı Çeşitleri Asil Kundura’da

Görselliği ön planda tutarak çok kaliteli ayakkabı modelleri ile tanışabilirsiniz. Kaliteli Erkek Ayakkabı Çeşitleri arasından özel üretilen ayakkabı modelleri Asil Kundura farkıyla hazırlanıyor. Üstelik derinin standartlarını da müşterilerin özgürce belirleyebileceği üretimler Asil Kundura’nın el yapımı ayakkabı sipariş hizmeti ile sizlerle buluşuyor. Kolay ve güvenilir ayakkabı siparişi vermek isteyenler 0534 526 79 07 numaralı hat üzerinden erkek ayakkabı siparişi ile ilgili detaylı bilgi alarak kaliteyi ayağınıza özgürce isteyebilirsiniz.

Erkeklere Özel Ayakkabı Çeşitleri

Modanın yoğun bir şekilde takip edildiği günümüzde insanlar kıyafet ile uygun ayakkabı yaptırabiliyor. Üstelik erkeklere özel ayakkabı çeşitleri arasından kösele, hakiki deri ve sıradışı tercihleriniz için sipariş verebiliyorsunuz. Ayakkabı tercihleriniz için piyasada bulunması zor olan ayak numaraları için de özel ayakkabı yaptırabilirsiniz. Örneğin ayağı 33 numara olan biri için herhangi bir yerde gördüğü bir ayakkabıyı yaptırabiliyorsunuz.

Erkeklere Özel Ayakkabı Çeşitleri

Ayak numarası 45-46 numara gibi büyük olan ziyaretçiler için de istedikleri ayakkabıya ulaşabilmeleri mümkün. Yani yaptırmak istediğiniz ayakkabı görselini alt kısımdaki erkek ayakkabı siparişi sistemi üzerinden göstererek fiyat ve diğer detaylar ile ilgili bilgi de alabiliyorsunuz.

Özel Yapım Erkek Ayakkabılar

Derinin ayakkabıda şık ve estetik duruşu için maharetli eLlerden işlenmesi çok öneMli. Kaliteli ayAkkabı yaptırmak isteyen vatandaşların özel yapım erkek ayakkabılar konusunda profesyonel hizmet sunan Asil Kundura ile iletişim geçmesi yeterli. Herhangi bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden erkek ayakkAbı modElleri size özel olacak şekilde yapılabiliyor.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı Siparişi

Üstelik 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz ayak numarasına göre her ayak yapısına uygun şekilde hazırlanan ayakkabılar 1. Sınıf kalitede kişiye özel olarak yapılmakta.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi