Özel Topuklu Bayan Ayakkabılar

Özel Topuklu Bayan Ayakkabılar

Elde yapılan ayakkabılar kaliteli ve daha şık olduğu bilinirken, kişiye özel topuklu ayakkabılar nereden ve nasıl sipariş verilir? Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıraladığımız topuklu kadın ayakkabıları için özel tasarım ve moda tercihlerini inceleyebilir, dilerseniz istediğiniz ayakkabıyı sipariş vererek yaptırabilirsiniz. Türkiye ve dünyanın sayılı özel sipariş ayaakkabı hizmeti sağlayan firmaları arasındaki Asil Kundura’dan dilediğiniz ayakkabıyı yaptırabilirsiniz. Peki topuklu ayakkabı siparişi vermek için ne gerekli ve nasıl bayan ayakkabı siparişi veririm diyenler için detaylar 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş sisteminden bilgi alabiliyorsunuz.

 

Topuklu Ayakkabı Nereden Alınır?

 

Her mağaza ve internet sitesinde öncelikli olarak bayanların ayakkabı tercihlerinde kolaylıkla bulabilecekleri topuklu ayakkabılar için sipariş vermek kalite için önemlidir. Çünkü özel üretilmiş ayakkabılar için istediğiniz topuk boyunda siparişlerinizi vererek yaptırabileceğiniz gibi, ayakkabının rengini ve ayak numarasını da istediğiniz şekilde belirleyebiliyorsunuz. Nasıl topuklu ayakkabı siparişi veririm diye merak eden ziyaretçilerimiz, ister kendilerine isterse sevdiklerine özel olarak yaptırmak istedikleri topuklu bayan ayakkabılar için aşağıdaki iletişim numaraları üzerinden iletişim sağlayıp siparişlerini verebiliyorlar. Topuklu ayakkabı alırken Asil Kundura’nın kişiye özel hizmetinden günün her saati detaylı bilgi alabileceğinizi de hatırlatalım.

 

Özel Yapım Bayan Topuklu Ayakkabılar

 

El işçiliğinde hazırlanan bayan ayakkabılar için kalite ve güven oldukça önemlidir. Ayakkabının nasıl ve nereden alındığı kadar hangi malzemelerden yapılmış olduğu, kaliteli bayan topuklu ayakkabılar için önem arz etmekte. Topuklu ayakkabı almak isteyenler için deri standartları ile taban ve iç astar yapısı, kaliteli ayakkabı için gerekli ölçüttür.

Özel Yapım Bayan Topuklu Ayakkabılar

Özel Yapım Bayan Topuklu Ayakkabılar

Sizler de özel yapım bayan topuklu modellerinden herhangi birini kişiye özel olarak yaptırmak ve el yapımı ayakkabı işçiliğinden faydalanmak istiyorsanız 0534 526 7907 numaralı ayakkabı sipariş sisteminden siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi