Özel Topuklu Ayakkabı Yapımı

Özel Topuklu Ayakkabı Yapımı

Havaların soğuması ile beraber, hazırlıklar ve giyim alanında yenilik ihtiyacı her insan için vazgeçilmez olmuştur. Katılmayı düşündüğünüz bir balo, toplantı, düğün, nikâh veya akşam yemeğinde üzerinize giyeceğiniz kıyafete uygun bir özel topuklu ayakkabı yaptırmak için kapı kapı dolaşıp hüsrana uğrama dönemi bitti. Sizler için profesyonel ekibi ile 1. sınıf kalitede dilediğiniz ayakkabıyı ayağınıza ve zevkinize göre yapıyor, belirtilen sürede adresinize gönderiyoruz.

Topuklu Ayakkabı İmalatı

Topuklu Ayakkabı İmalatı ve Yapımı

Özel topuklu ayakkabı yapımı nasıl olacak diye merak içinde olan ziyaretçilerimiz için, dilediğiniz uzunluk ve yükseklikte topuklu ayakkabı yapımı ve imalatını siz değerli müşterilerimizin ayağına göre yapıyoruz. 2017 yılına özel topuklu ayakkabı modelleri ile sizlere hizmet verirken tek yapmanız gereken ayakkabı siparişi için 0534 526 79 07 numaralı destek hattımızdan irtibat sağlamanız yeterli olacaktır. Yapılmasını isteyeceğiniz ayakkabı ile ilgili tüm detayları görüşerek whatsapp üzerinden ayakkabı görselini gönderebilir, ayakkabı siparişi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Özel Topuklu Ayakkabı Yapımı

Özel Topuklu Ayakkabı Yapımı

Aydın, İstanbul, Konya, Eskişehir, Ankara ve diğer tüm illerimizden irtibat kurabilirsiniz. Bay ve bayan topuklu ayakkabı yaptırmak isteyen müşterilerimiz, bay ve bayan çizme, erkek bot modelleri hizmetlerimizden de yararlanabilmeleri mümkün. Topuklu stiletto ayakkabı ve yüksek topuklu ayakkabı siparişi hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin memnuniyeti için istediğiniz topuk yüksekliğinde tasarım ayakkabı yapabilmekteyiz. Boyum daha uzun görünsün diyen müşterilerimiz için özel gizli topuk ayakkabı siparişi hizmeti de sağlıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi