Özel Taşlı Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Özel Taşlı Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Düğün günü hayal kırıklığı içinde özel gününüzü mahveden bir ayakkabı ile karşılaşmaktansa, hayallerinizi süsleyen bir gelinlik ayakkabısı ayağınızda olsun diye kim istemez ki. Fakat bu özel gün için çok da ertelememek gerek bazı hayalleri. o gün için beğenmiş olduğunuz ya da hayalinizde tasarladığınız gelinlik ayakkabı modelini şimdiden sipariş verebilir, özel sipariş ayakkabı ile hazırlatabilirsiniz. Özel taşlı gelinlik ayakkabı siparişi vermek isteyen gelin adayları için profesyonelce hazırlanan sipariş sistemimizde kaliteli ürün kullanımı ve profesyenel bir işçilik yer almakta. İstediğiniz ayak numarasına göre siparişlerinizi yapıyoruz.

Üstelik herhangi bir yerde beğenmiş olduğunuz Taşlı gelin ayakkabısı varsa onu da bize görselini gönderebilirsiniz. Size aynı modeli daha kaliteli ve asil kundura kalitesi ile yapalım. Özel tasarım gelinlik ayakkabısı yaptırmak isteyenler, özel günleri için ayaklarındaki şıklığı ve kaliteyi farkedecekler. Yapılan ürünlerimizde ayrıca ayak sağlığı ve rahatlığını da üst seviyede tutuyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi