Özel Taşlı Bayan Stiletto Ayakkabı Modelleri

Özel Taşlı Bayan Stiletto Ayakkabı Modelleri

Özel günleriniz ve tercih etmek istediğiniz günler için özenle hazırlanan ayakkabı modelleri, sipariş ayakkabı sistemimiz ile hizmet vermeye devam ediyor. Bayan stiletto ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için özel olarak hazırlanan modeller, ayağınıza en uygun şekilde hazırlanarak adresinize gönderilir. Özel ayakkabı siparişi veren kişiler için ayak numarası, yaptırmak istediği model, ve ayakkabının rengi artık sorun olmaktan çıkarak, hayallerdeki modele en hızlı ve güvenilir şekilde kavuşulmakta. Stiletto model ayakkabı tercihinde bulunmak isteyenler Asil Kundura’nın resmi internet sitesini asilkundura.com.tr adresi üzerinden ziyaret ederek siparişlerini oluşturabilirler. Dilerlerse 0534 526 79 07 nolu whatsApp ayakkabı sipariş hattı ile doğrudan sipariş verebilir, yaptırmak istedikleri ayakkabı modelini, ayak numarasını ve diğer detayları bildirebilirler.

stiletto bayan modelleribayan stiletto ayakkabı

Özel taşlı bayan stiletto ayakkabı modelleri en çok tercih edilen modeller arasında gelerek, bayanların özel gün ve geceler için kullandığı model olarak bilinir. Taşlı stiletto ayakkabılar normal gün ve gecelerden ziyade özel toplantı, düğün-nişan ve ziyaretlerde kullanımı uygun olmaktadır. Stiletto bayan ayakkabı siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz bu yazının sonuna yorum olarak da mail adreslerini yazarak sipariş vermek istediklerini belirtebilirler..
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi