Özel Tasarım Klasik Ayakkabı Siparişi

Özel Tasarım Klasik Ayakkabı Siparişi

Erkek müşterilerimiz için ayakkabı modellerinde vazgeçilmez kılan klasik tasarımlar, özel üretilmiş olarak kişiye göre özel sipariş standartlarında dünya çapında 1. Sınıf ‘A’ kalitede malzemeler ve el yapımı işçilik ile siz değerli ayakkabı severlerin büyük ilgisini çekmektedir. 1974’den beri bu yana günümüze uzanan ürün kalitemiz ve tasarımlarımızla kişiye göre özel yapım ayakkabı ve bot üretimlerinde büyük olarak bir dünya markasıyız. Yurt içi ve yurt dışında birden çok Avrupa ülkesinde müşterilerimize kusursuz olarak hizmet verebilen üretici firmamız, Türkiye’de en büyük kişiye göre özel yapım sipariş seçenekleri sunan kurumsal firmasıyız.

El Yapımı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel Üretim Klasik Ayakkabılar

Üretimlerimiz tamamen kişiye göre özel olarak ve hakiki dana derisi ve el yapımı kauçuk dolgulu kösele, birbirinden şık ve özel tasarım aksesuar çeşitleri ile siz ayakkabı sever müşterilerimiz olarak özen ile ve insan hassasiyeti olarak sizler için yapabilmekteyiz. 1974’den beri bu yana sektörel hizmetimiz ile  müşteri memnuniyetini birinci ilkemiz olarak benimseyerek dünyada sayılı kişiye göre özel ayakkabı siparişinde dev bir marka olabilmenin sevinci içindeyiz. Kişiye Özel üretim ayakkabı siparişlerinizde en dikkat edilmesi gereken husus kaliteli malzeme ve yapım aşamasının el yapımı işçilik kalitesinde olabilmesidir. Bu yüzden pek çok üründe olduğu gibi özel sipariş ayakkabılarınız da hem görsel açıdan hem de kaliteli anlamda mutlaka el yapımı olabilmesi gerekmektedir.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı

Günlük Olarak Giyilebilen Klasik Ayakkabı Üretimi

Belirlenmekte olan her siparişte ayağınıza göre birebir çizimi yapılan profiller ile özel olarak üretilen kalıplar kullanmaktayız. Böylelikle ayağınızda bolluk yada darlık olabilmeksizin tam uyumlu ölçülerde siparişinizi hazırlamaktayız. Özel spor eva tabanlardesen kesimli özel köseleler, birbirinden şık topuk seçenekleri ile ayakkabınızın hem yüzeysel modernliği hem de alt tabanındaki özel çalışmalarımız ile ayakkabıda görülmemiş muhteşem tasarımlarınızı bu şekilde sizlere sunabilmekteyiz. Şıklığı ve sanatı tercih etmiş olduğunuz modellere ile özel bir şekilde derisinden köselesine en ufak ayrıntısına kadar bir titizlikle üretimini aşama aşama sağlayabilmekteyiz.

Kişiye Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Kişiye Göre Özel Klasik Ayakkabı Yaptırma

Birbirinden şık ve tarz tasarımlar ile erkek ayakkabı modellerimizde aradığınız modeli aksesuar çeşitleri olarak ve zengin renk seçenekleriyle hayal etmiş olduğunuz bir ayakkabıyı en kaliteli malzemeler ile olarak sizler için üretiyor olmaktayız. Kaliteli ve şık bir ayakkabı yapımı erkeklerin her zaman dış görünüşlerinde tarzı belirleyen en önemli aksesuarlardır. Bu yüzden en güzel aksesuarınız ayakkabı seçiminde olsun. Yüzlerce kalıp ve model seçeneklerimiz ile en sıra dışı tasarımlarımızla tamamen el yapımı işçilik kalitesi ile üretmiş olduğumuz ayakkabı seçeneklerimizi siz ayakkabı sever müşterilerimizin yoğun talep ve ilgisiyle karşılaşmaktadır.

Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Siparişi

Klasik Ayakkabı Yaptırma Fiyatları

1. Sınıf ‘A’ kalitede malzemelerle ve tamamen el yapımı işçilik kalitesinde en trend modeller ve benzersiz tasarım çizimlerle büyük bir özen ile hazırlanan özel siparişleriniz sorunsuz ve güvenli kargo hizmetimiz ile adresinize teslim edilmektedir. Yapım aşaması 6 ile 14 iş günü sürmektedir. Dilediğiniz modeli dilediğiniz dizayn ve tasarım seçeneklerimizden belirleyebilir kendi modelinizi kendiniz tasarlayabilmektesiniz. Kişiye göre özel sipariş hizmetimizde siparişlerinizi kendiniz arzu etmiş olduğunuz şekilde dizayn edebilir, malzeme içeriklerinde isteğiniz doğrultusunda yönlendirme yapabilirsiniz. Böylece sadece kendi tasarımınıza göre üretilen özel bir ayakkabıya sahip olabilmektesiniz. Pinterest, Facebook, İnstgram ve Web İnternet Mağazamız aracılığı ile ürün çalışmalarımızı el yapımı işçilik kalitemizi inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 ilgili iletişim numarasından bizim ile hızlı bir şekilde iletişime geçip siparişlerinizi verebilmektesiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi