Özel Tasarım Fermuarlı Erkek Bot Modelleri

Özel Tasarım Fermuarlı Erkek  Bot Modelleri

Son bahar ve kış mevsimlerinin en aranan ihtiyaçlarının hemen hemen başında ayaklarınızı sıcak tutacak ayakkabı ve botlardır. Özellikle sonbahar ve kış koşullarına uygun ayakkabı ve bot alırken kesinlikle malzeme kalitesine önem vermelisiniz. Bilinen kış şartları doğrultusunda eğer ayakkabınız kalitesiz malzemeden yapıldığında dayanıksız ve ayaklarınızın yıpranmasına neden olur. Tamamen hakiki dana derisinden ve hakiki deri astardan yaptığımız ayakkabı ve botlar uzun süre severek giyebileceğiniz kalitede. Hakiki kauçuk, eva taban, kauçuk dolgulu hakiki el yapımı kösele tabanlar ve hakiki dana derisi yumuşak astarlar kullandığımız en kaliteli malzemelerden bir kaçıdır. Birbirinden özel aksesuar seçimleri ve özel yapım fermuar aksesuarlar ayakkabınıza oldukça şık bir görünüm katar.

Fermuarlı Erkek Botlar

El Yapımı İşçilik

Kışlık bot ve ayakkabı siparişleriniz tamamen el yapımı işçilikte hazırlanmakta olup kesinlikle fabrikasyon bir üretim içermemektedir. 1974 yılından bu yana ürettiğimiz her ayakkabıda ortaya koyduğumuz ustalık, bizi bu günün en kaliteli ayakkabı markası haline getirmiştir. Her sezon yeni modeller ve yeni trendlerle ürettiğimiz ayakkabılar en modern ve en sıra dışı renkler ve güncel aksesuarlarla kalitemizi konuşturuyoruz.

Kişiye Özel Fermuarlı Erkek Botlar

Özel Tasarım Erkek Bot Siparişi

Asil Kundura’da dilediğiniz renkte, dilediğiniz aksesuar çeşidi ve istediğiniz ölçülerde özel sipariş bot yaptırmanız mümkün. Son baharda giyebileceğiniz ayakkabılar, kışlık ayağınızı sıcacık tutacak el yapımı botlar ve daha bir çok seçeneği görebileceğiniz internet sitemizi mutlaka ziyaret edin. Pinterest, Facebook, İnstagram ve web mağaza adreslerimizi ziyaret ederek bu benzersiz el yapımı işçilik ile hazırlanan ürünlerimizi inceleyebilir WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımızdan iletişime geçip siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi