Özel Tasarım Erkek Bot Modelleri

Özel Tasarım Erkek Bot Modelleri

Yazın bitmesi ile birlikte kış sezonuna özel erkek bot modelleri Asil Özel Ayakkabı ile sizlere özel olarak hazırlanmakta. günlük yaşantınızda her kıyafete uygun kullanabileceğiniz sıra dışı erkek bot modelleri ve tasarımlar kişiye özel olarak hazırlanabiliyor. Bu ürünler hazırlanırken tamamen 1. Sınıf standartlarda ve el yapımı işçiliğinde size sunulmakta. Ürünlerin kaliteli olması kullanılan malzeme kadar uygulanan işçilikle orantılıdır. Ayak yapınıza uygun sizler için özel tasarlanan kalıplar ile ayaklarınıza bire bir uyumlu kalıplar üretiyoruz. Ürettiğimiz bu özel kalıplar sayesinde ayakkabınız ayak ölçünüze göre üretilmiş olup yüksek konfor sağlıyor.

Kişiye Özel Tasarım Erkek Botlar

Özel Tasarım Aksesuar Seçenekleri

Üretimde kullandığımız 1. Sınıf dana derisi ve hakiki deri astarlar, özel kürk astarlar sayesinde ayaklarınız kışın soğuk havalarda sıcak tutuyor. Kişiye özel üretim ayakkabı ve bot siparişi sistemimizde dilediğiniz renkte ve istediğiniz aksesuar çeşidi sizlerin seçimine sunuluyor. Siz müşterilerimize sunduğumuz bu tasarım seçenekleri sayesinde kendi modelinizi ve tasarımınızı kendiniz de belirleyebiliyorsunuz.

El İşçiliği Bot Ayakkabı Modelleri

Kışlık bot ve ayakkabılarınızın üretiminde kaliteli malzeme kadar önemli olan bir diğer hususta el işçiliğidir. Büyük bir hassasiyet ve titizlikle tamamen el emeği ile hazırlanan bu özel ürünler yüzde yüz memnun kalabileceğiniz kalitede üretiyoruz. 1974 yılından bu yana el yapımı özel sipariş ayakkabı üretimi olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartacak ürünler yapmaya devam ediyoruz. Sürekli güncel yeni modeller ve trent aksesuarlarla ürettiğimiz ayakkabıları, gerek yurt içi gerekse yurt dışı bir çok Avrupa ülkesine gönderiyoruz.

Kışlık Erkek Botlar

Kışlık Erkek Bot Siparişi

İnternet alışverişi konusunda güven ve sorunsuz teslimat olarak önemli hassasiyet gösteriyoruz. Siparişleriniz ortalama 7 ila 10 iş günü olarak yapım süreci belirlendikten sonra önemle ve insan hassasiyeti ile yapılır, adresinize teslim edilir. Asil Kundura olarak Pinterest, Facebook, İnstagram ve web internet mağazamızdan ürün çalışmalarımızı, kalitemizi inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattından detaylı bilgi alıp siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi