Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Üretimi

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Üretimi

Sıradan modellerden sıkılan ayakkabı tutkunlarına güzel bir sürprizimiz var. Kişiye özel tasarım erkek ayakkabı üretimi için Asil Kundura, dilediğiniz ayakkabı modelini size özel olacak şekilde üretiyor. Nasıl ve nerelerden ayakkabı yaptırılır sorusuna yanıt bulamayan ziyaretçilerin özel tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri konusunda alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden detaylı bilgi alabileceklerini de belirtelim. Türkiye’nin en köklü ve başarılı özel ayakkabı üreticileri arasında yer alan Asil Kundura’nın sipariş ayakkabı sistemi ile tanışın.

Özel Erkek Ayakkabı Modelleri

Türkiye’de sıradan erkek ayakkabıları sizleri sıkıp tercihlerinize yenisini eklemek arzusu ile araştırma içinde iseniz, Asil Kundura özel ayakkabı modelleri için profesyonellere özel hizmet sağlıyor. Ayakkabıda en belirgin unsurun deri olduğu herkes tarafından bilinir. Özellikle de derinin taban standartları ve kalitesi ile bir bütün halinde düşünülmesi gerekir.

Erkek Ayakkabı Kalitesi

Kalitenin neye ve kime göre belirleneceği konusunda şüpheler her zaman ayakkabı tutkunlarının merak ettiği konulardan olmuştur. Ayakkabıyı oluşturan derinin hakiki mi yoksa suni bir deri mi olduğu sürekli olarak merak edilir. Hakiki derinin Asil Kundura ile bütünleşmesi, müşterilerinin kalıcı memnuniyetini oluşturmakta.

Erkeklere Özel Ayakkabı Siparişi

Üstelik ayakkabıları dünya standartlarında birinci sınıf özelliklere taşıyor olması, erkek ayakkabı kalitesi ve şıklığı arayanlar için bulunmaz bir fırsat.

Erkek Ayakkabı Siparişi

Özel tasarım ayakkabı yaptırmak ve erkek ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı sipariş sistemi üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca bu numaranın whatsApp hattı üzerinden yine ayakkabı siparişlerinizi hızlı bir şekilde verebileceğinizi de hatırlatalım. Tüm müşterilerine özel erkek ayakkabı üretim hizmeti sağlayan Asil Kundura’da dilediğiniz renkte istediğiniz ayakkabı modelini, yine istenilen ayak numarasına göre yaptırma imkanına da sahip oluyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi