Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Üretimi

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Üretimi

İş hayatımızda olduğu gibi günlük yaşantıda da son zamanlarda klasik olarak kombinler ile oldukça revaçta. Klasik ayakkabı seçimler artık günümüzde modasında oldukça tercih edilebilen stillerin hemen hemen başında gelmektedir. Asil Kundura’da birbirinden özel kılan malzeme ve zengin aksesuar seçenekleri ile hazırlanmakta olan en sıra dışı ayakkabı modelleri mevcut. Tamamen el yapımı ve birebir işçilik olan ve insan hassasiyeti ile hazırlanmakta olabilen ayakkabıları siz ayakkabı severler ilgi odağı olmuş durumda. Dış görünümüne ve titizlik gösterenlerin en favori aksesuarların başında ayakkabı geliyor. Öyle ki ayakkabı günlük hayatın ihtiyacı olduğu kadar dış görünümünde de en önemli simgelerde bir tanesi. Üretmiş olduğumuz modeller ile kullandığımız malzemeler kalite standartlarında en üst seviyesindedir. Derisinden ,astarına, köselesinden, aksesuarına kadar yurt içi ve yurt dışı bir çok güncel olan moda, aksesuarlar ve malzemeler ile hazırlamış olduğumuz bu sıra dışı ayakkabılar modellerimizi sizleri sunmayı bekliyor.

El Yapımı Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkeklere Özel Ayakkabı Yapımı

Kaliteli bir ayakkabı siparişi çoğu gündelik alışverişleriniz olan mağazalar ile hemen hemen aynı tarz modeller görmekten sıkıldıysanız ve aklınıza dair gelmeyen modeller var ama ulaşamadıysanız artık Asil Kundura var. Öyle ki Asil Kundura’ da dilediğiniz gibi bir modeli ve istediğiniz aksesuar seçenekleri ve en kaliteli malzemeler ile yaptırabilmektesiniz. Ayağınıza göre uyumlu olarak ve bire bir özel olarak hazırlanmakta olan kalıplar sayesinde de konfor ve rahatlık ile sizlere sunmaktadır. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da bir çok Avrupa ülkesinde müşterilerimize kalite ve modayı güven ile sunmakta Asil kundura internet alışverişinde sektöründe en lider olabilen firmaların başında gelmektedir.

Özel Üretim Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Kişiye Göre Özel Yapım Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Kişiye özel olarak ayakkabı siparişi sizler de kişiye özel sipariş konusunda deneyimsiz ve güvensizseniz mutlaka bizim ile tecrübe edinebilirsiniz. Kişiye özel bir sipariş ayakkabı zevkini, ve kalitesini, güvenini bizim ile yaşayınız. 1974‘den bu yana ayakkabı üretimimizde müşteri memnuniyeti ilkesini kendine kanun edinen usta çalışanları ve kurumsal yapısı ile ayakkabı siparişlerinizde kalite ve modayı takip etmeyi size Asil Kundura sunar.

Kişiye Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Siparişi

İnstagram, Facebook, Pinterest ve web internet mağazamızı takip edebileceğiniz adreslerimizden kişiye göre özel sipariş ayakkabı çalışmalarımızı görebilir WhatsApp, Bip, Telegram 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımız ile hızlı bir şekilde iletişime geçip siparişleriniz için bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi