Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı üretimimizdeki ayrıcalıklı tasarımlar sizler adına en özel şekilde tasarlanıp üretimi sağlanmaktadır. El yapımı hakiki gerçek dana derileri ile üretilen erkek ayakkabılar, üretimini 14 günlük bir süreçte tamamlamaktadır. Kişiye özel erkek ayakkabı model tasarımları siz değerli müşterilerimize özenle hazırlanıp beğenisine sunuluyor. Beğendiniz birkaç görseli bizlere ileterek detaylı bilgi edinebilmektesiniz. Birçok global sosyal medya adresinde yerini alan Asil Kundura, detaylı görsel paylaşımı ile meraklı takipçilerini bilgilendirip ve bu mahrumiyetten geri bırakmamaktadır. Özel olarak hayal ettiğiniz favori erkek ayakkabılarınızı bizlere ileterek, gerekli olabilecek her türlü işlemi ayakkabı üretim aşamasında uygulamaktayız. Ürün ve özel olarak isteğiniz modelleri özel olarak sizlere üretimini sağlamaktayız. Özenle isteğiniz bu özel tasarımı, gerek bağcık, gerek model çizimi, gerek rahatlık, gerek, el kazımalı kösele gerekse, bütünlüğü sağlayan derisi ile tam anlamıyla desteklemekteyiz.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı Modelleri

El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

Ayakkabı üretimimizde vizyonumuz tamamı ile yüzde yüz el yapımı ürünler yapmaktır. El kazımalı özel kösele tasarımlarımız, hakiki dana derilerimiz ile üzerinde gerekli kesim çalışmalarımız, iç astar renk kombinasyonumuz, dikiş ipliklerimizin renk uyumu ve kalınlığı, rahatlık konfor ve ayağa uyumluluğu ön plana alınarak her türlü tasarım ayakkabı desteği müşterilerimize sunulmaktadır. El yapımı erkek ayakkabı üretimimizde sağlamlık olarak tüm malzemelerin en kalitelisi kullanılmaktadır. Özel üretimde kullanılan deri 1. sınıf özel hakiki dana derisidir. Eğer müşterilerimiz tarafından arzu edilecek olursa birçok çeşit 1. sınıf dana derileri kullanılır. Örneğin hakiki timsah derisi tasarımı isterseniz, elbette ki üretimini gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz kroko baskı derilerimiz ile renk seçeneğini daha çok arttırabilirsiniz. Hayal edilen tasarımda renk tonuna uygun olarak deriler kullanılabilmektedir. Asil Kundura olarak 1974‘den bu yana ayrıcalıklı el kazıması kösele desteğimiz ile özel tasarıma farklı bir ayrıcalık katmış bulunmaktayız.

Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Siparişi

Hakiki Kösele Erkek Ayakkabı Siparişi

Hakiki deriden ve köseleden ayakkabı aşıkları için Asil Kundura sizlere bu ayrıcalığı yaşatmaktadır. Özel köselesi, özel derisi ve özel model seçeneği ile sizleri adeta ayakkabı tutkusuna sokmaktadır. Üretimini gerçekleştirebileceğimiz özel çalışmalarınızı bizlere Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram global sosyal medya adreslerimizden bizlere iletebilirsiniz. İsterseniz de 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden merakınızı giderek cevapları alabilir, siparişlerinizi oradan verebilmektesiniz. Hakiki kösele çalışmalarımızı en özel detaylarıyla Asil Kundura İnstagram hesabımızdan takibe alıp incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıca belirtecek olursak resmi Web adresimizden de model seçeneklerimizi inceleyebilmektesiniz. Ürünlerimiz tamamen %100 el yapımı olmakta ve gerçek hakiki kösele ve özel hakiki dana derilerinden üretilmektedir. Sizlerde bu özel sunum ve ayakkabı tasarımlarımızı değerlendirmek, bu heyecanı yaşamak isterseniz bizleri yakından takibe almanızı önemle tavsiye ediyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi